Ložnice je udržována ve světlých, utlumených barvách (hlavně čistě bílá a bílá padající do smetany) a jednoduchá bílá postel s dřevěnými prvky je jediným „plným“ nábytkem v místnosti.

Myslíte si, že minimalistický styl odpovídá chladnému a neosobnímu interiéru? Chyba! Podívejte se na design ložnice, který prokazuje, že minimalismus může jít ruku v ruce s teplem a útulností a že pokoje s malým množstvím nábytku mohou být funkční!

Prezentovaný design ložnice se zaměřuje především na minimalismus tvarů a barev, což však neznamená, že místnost je nefunkční nebo málo útulná - to vše díky vhodnému příslušenství!

Design ložnice: izolovaný minimalismus

Minimalistický styl prezentovaného designu ložnice se projevuje především jednoduchostí uspořádání, a to jak z hlediska množství nábytku, tak z hlediska tvarů a barev v interiéru. Ložnice je udržována ve světlých, utlumených barvách (hlavně čistě bílá a bílá padající do smetany) a jednoduchá bílá postel s dřevěnými prvky je jediným „plným“ nábytkem v místnosti. Minimalistický design nezabraňuje funkčnosti ložnice. Postel je vybavena velkými zásuvkami a navíc design ložnice dokazuje, že čela postele nemusí být nutně pouze dekorace interiéru - opěrka hlavy vyrobená ze dřeva ve tvaru obdélníku s deskami je druh knihovny - na ní je připevněno osm polic dekorativní, jako užitečné. Minimalismus místnosti je izolován již zmíněnými dřevěnými prvky (stejně jako dřevěnou podlahou), doplňky udržovanými v odstínech žluté a béžové a květinovým motivem zdobícím stěny. Kromě toho předměty, jako jsou činky, fotoalbum nebo rostlina na polici, vytvářejí ložnici osobního, intimního charakteru, což prohlubuje pocit tepla a pohody.

Prezentovaný design ložnice dokazuje, že čela postele nemusí být nutně pouze dekoracemi interiéru - čelo postele ze dřeva ve tvaru obdélníku desek je druh knihovny - na ní je namontováno osm polic, které obsahují jak dekorativní, tak funkční prvky.

Kategorie: