Romantické interiéry často spojujeme se sladkými barvami a ozdobným nábytkem. Ve skutečnosti uchvátí jemností a rovnováhou. Romantický styl vnáší do interiéru jedinečnou atmosféru a zároveň vytváří skutečnou oázu klidu. Představujeme aranžmá vzorků v romantickém stylu, který potěší mnoho estetiky!

Na rozdíl od vzhledu, romantický styl není růžový a svůdný interiér. Prostory udržované v romantickém stylu potěší barevnou vyvážeností, stylovým nábytkem a jedinečnou atmosférou. Tento je nejčastěji budován pomocí pastelových barev, světlých a éterických materiálů a světlého, otřeného nábytku - naprosto nutností pro romantický styl.

Nábytek v romantickém stylu: světlý, bílý, otřený

Nábytek, stejně jako v jakémkoli jiném interiéru, hraje také jednu z klíčových rolí v romantických interiérech. Rozhodují o povaze interiéru, dostanou se do popředí jeho uspořádání a nakonec jsou jedinečnou ozdobou obytného prostoru. V romantickém stylu se zaměřme na světlý, otřený bílý nábytek, který určí uspořádání. Jemné modely na štíhlých nohou budou vypadat skvěle. Nezapomeňte, že ty nejkrásnější mohou mít ty, ve kterých vložíme svůj vlastní příspěvek. Pokud máme starou komodu, která se neshoduje s designem interiéru, natřeme ji bílou barvou a obohacíme ji dekorací decoupage. K romantickému stylu doplní krabička s ozdobou na ženě, fotorámečky nebo zrcadla v pozlaceném rámečku.

Interiéry v romantickém stylu: zaměřte se na pochoutku

Jedním z nejdůležitějších prvků určujících romantický styl v interiéru jsou textilie. Musí být éterické, jemné, jemné, měkké. Vyplatí se zakrýt okna éterickým závěsem, zatímco na posteli bude vypadat měkká kostkovaná barva ve světlé barvě. Doplňme jej dekorativními, ale jemnými polštáři. Nezapomeňte, že v případě ženských a světlých prostorů přinese nadbytek dekorací zbytečný chaos do interiéru. Pokud jde o barvy v interiéru zdobeném v romantickém stylu, budou prostory uspořádané v jedné řadě vypadat nejlépe. Pojďme si vybrat několik odstínů pastelově růžové nebo modré a volně je žonglovat v interiéru. Nepopiratelný zásah v romantických interiérech je samozřejmě čistě bílý. Nezapomeňte, že bílé interiéry nemusí být nudné, a díky jejich obohacení o romantické akcenty získají jedinečný styl a nadčasovou eleganci.

Kategorie: