Pokud chcete změnit výzdobu, nezlomte si ruce, protože si nemůžete dovolit vyměnit veškeré vybavení. Zadejte zářivé barvy, jak bylo provedeno v prezentovaném uspořádání s dopravními skříněmi (97. západní ulice, černá červená bílá). Dřevěná podlaha byla natřena modrou barvou! Podobný odstín byl vybrán pro čalounění židle. Šedý váček s nimi vypadá trochu smutně, takže možná by to mělo být v modrých vzorech? Byl to dobrý nápad namalovat konferenční stolek oranžově. Tato vzrušující barva dodala interiéru energii. Aby toho bylo více, byly přidány některé oranžové akcenty ve formě lepenkových krabic a potahů květináčů. Měděné kliky jsou ze stejné barevné palety.

Nudí vás šedé a bílé interiéry? Svět má tolik barev! Využijte svého bohatství k ozdobení svého domova a vytvoření jedinečné atmosféry. Možná vás povzbudíme, abyste sáhli po šťavnatých a výrazných barvách.

Je docela snadné vyzdobit byt v šedé barvě, protože riziko chyby je malé. V takovém interiéru však bude užitečné něco, co upoutá pozornost (barva je první věc, kterou si v místnosti všimnete!). Někdy stačí jeden silný přízvuk k rozptýlení nudy. Je také třeba si uvědomit, že barvy vyjadřují náš charakter, preference a … emoce. Sdružení, která uvádějí, mají velký význam pro náladu a pohodu. Vzpomeňte si na svou oblíbenou barvu. Nechceš mít víc ve svém okolí?

Jak kombinovat barvy?

Nejprve se seznamte s pravidly pro kombinování barev, např. ZDE. Vytvořte paletu barev, která bude zahrnovat všechny položky vybavení. Tučné barvy můžete použít v celé místnosti nebo pouze na jednu zeď. Zadejte jasnější podrobnosti, které ho vyvažují. Mohou to být podlahy, soklové lišty, čalounění nábytku a závěsy. Vyberte si doplňky a dekorace v doplňkové barvě, která bude kontrastovat.

Při navrhování interiéru místnosti nepřemýšlejte jen o tom, jaké barvy použít, ale také o tom, jak je použít. Překrývající se různé odstíny jedné barvy vám poskytnou krásný efekt. I když je živý nebo docela tmavý, je možné vytvořit extrémně příjemnou, neutrální atmosféru. Věnujte pozornost barevným akcentům - mají vzbudit zájem, upoutat pozornost, ale nemohou přemoci interiér.

Dobrá rada: Nikdy se nepokoušejte vybrat barvu nábytku, látek a dekorací v jednom tónu. Jděte od základní barvy, např. Stěny, a vyberte zbývající položky o něco světlejší a tmavší na stejné paletě. Různé textury a vzorované látky pomohou při změně účinku.

Další rady najdete ve fotogalerii!

Můj byt

V zářijovém vydání prázdninového rozloučení. Vracíme se do školy - takže si zajistíme ideální místo pro studium a práci, včetně toho doma - tedy materiál o stolech. Máte v pokoji kuchyň? Najdete rady, jak to skrýt nebo ukázat. Objevíte výhody kulatých stolů, dekorativní potenciál koberců a koupelnových dekorů.

Kupte poslední číslo

Neobvyklé barevné kombinace - inspirace pro domov

Módní duo - jak kombinovat žluté a růžové

Co kombinovat s tmavě modrou? 15 nápadů

Kategorie: