Curler - jednoduchý způsob pro kudrnaté vlasy

Natáčky vám umožní získat krásný vlasový zvlnění během několika minut. Jak vybrat správný natáčky mezi mnoha typy? Dozvíte se o jednotlivých modelech natáček a jejich aplikacích.

Ženy často sní o krásné bouři kudrlinek. Když pro nás příroda není příznivá, vyplatí se koupit spolehlivé zařízení, díky kterému vykouzleme svěží zatáčky. Na co se zaměřit při nákupu natáčky? Konec konců je na trhu k dispozici mnoho typů a tradiční zařízení se pomalu stávají minulostí, což dává přednost multifunkčnímu vybavení s vyměnitelnými nástavci nebo kónickými natáčky.

6 věcí, které byste měli věnovat pozornost při nákupu kulmy

1. Válečková vrstva - musí být bezpečná pro vlasy. Vyberte si místo keramiky keramiku.

2. Regulace teploty a rozsah - kulma by měla mít vícestupňovou regulaci teploty, díky které můžete snadno přizpůsobit teplotu vašim potřebám vlasů. Nezapomeňte, že tenké a jemné vlasy by neměly být stylizovány zařízením s teplotou vyšší než 150 ° C, zatímco silné a husté vlasy se neohýbají pod vlivem 200 ° C.

3. Ionizace - natáčky vybavené ionizačním systémem zabraňují statice a vyhlazení povrchu vlasů, takže kadeře jsou pružné a hladké.

4. Výkon - doba, po kterou se zařízení zahřívá, závisí na něm. Vyberte natáčky s vyšším výkonem - díky tomu je natáčka připravena pracovat rychleji.

5. Ergonomický tvar a funkčnost - věnujte pozornost konstrukci zařízení. Rukojeť by měla být pokryta protiskluzovým a tepelně ochranným nátěrem. Je dobré, že sada vezme kufr a postaví se, aby odložila horkou natáčku. To zabrání nepozornosti spálením toaletního stolku nebo prostěradel.

6. Curlerův kabel - rotační kabel optimální délky usnadní používání zařízení.

Kulma - typy a použití

Tradiční natáčky mají váleček o průměru 15 až 25 mm se sponou na boku, která je navržena pro nesení pramenů vlasů. Princip činnosti je jednoduchý - čím silnější je průměr natáčky, tím volnější je točení. Tradiční natáčky s kovovým povlakem mohou vlasy při častějším používání poškodit, proto doporučujeme zvolit zařízení s keramickým povlakem.

Kužel natáčky má charakteristický tvar kužele, díky kterému můžete stylizovat krásné a silné kadeře na základně kadeře. Není opatřen sponou, takže hrot vlasů je držen rukou.

Automatická kulma navíjí vlasy samotné. Při jeho použití si můžeme být jisti, že každá skupina bude obrácena stejným způsobem. Automatická kulma osloví milovníky symetrie, kteří si mohou koupit spirálu natáčky a použít ji k vytvoření přesných kadeřů.

Multifunkční natáčky s vyměnitelnými nástavci - to pravé potěšení pro fanoušky různých stylů. V sadě se zařízením najdete různé typy příloh, včetně: spirály, plochých, trojúhelníkových nebo kónických, a dokonce i špičky pro zvlnění a narovnání vlasů.

Před použitím natáčky - to stojí za to vědět

Pokud plánujete účes plný svěží kadeře, před curlingem se vyhněte curlingu takových přípravků, jako jsou oleje, séra nebo silné, vyživující masky, protože vlasy zatěžují, což ztěžuje styl. Curlingová žehlička by měla být vždy vybavena vícestupňovou regulací teploty, protože pouze tímto způsobem ji můžeme snadno přizpůsobit potřebám vlasů. Druhým velmi důležitým tématem je typ kadeře, který chceme získat. Pokud chcete malé kadeře, vyberte natáčku se špičkou 16-20 mm nebo použijte automatickou. Účinek silných vln a kadeří bude dosažen pomocí zařízení o průměru 30 až 36 mm.

Vybíráme si koupelnové věšáky

Ložnice a koupelna v rodinném domě

Kategorie: