Zásuvky a externí konektory jsou zjevně nejvíce vystaveny škodlivým faktorům. Pamatujte však, že zvláštní požadavky jsou spojeny také s instalací v koupelně, kuchyni, garáži nebo prádelně.

Při instalaci externího elektrického instalačního zařízení musíme věnovat zvláštní pozornost kvalitě produktu. Měl by mít nejvyšší těsnost a trvanlivost. Zásuvky a konektory MOWION by Kanlux ze série TEKNO jsou vhodné pro použití ve všech podmínkách. Snadno se instalují. Na druhou stranu v bezpečných domácích podmínkách je důležité zařízení dokonale přizpůsobit vašim potřebám. Poté se sáhneme po produktech řady DOMO.

Řada TEKNO - univerzální řešení a záruka bezpečnosti

Značka MOWION od Kanlux nabízí širokou škálu elektroinstalačních zařízení. Řada TEKNO je navržena pro drsné povětrnostní podmínky. Vyznačuje se vysokou těsností a snadnou montáží. Jaké produkty jsou součástí této série? Kde použít takové konektory a zásuvky?

Na adrese www.mowion.pl najdeme kromě představení všech produktů MOWION vizualizér, který vám umožní vybrat si elektroinstalační zařízení pro konkrétní barvy interiérů a stěn. Konfigurátor vám umožní vytvořit seznam projektů a potřebných produktů - je to připraven nákupní seznam.

MOWION je značka vytvořená polským lídrem v osvětlovacím průmyslu Kanlux v Evropě. Dalo by se říci, že produkty MOWION jsou navrženy odborníky pro odborníky.

Nabídka značky zahrnuje mimo jiné řadu TEKNO a DOMO.

Kde používat příslušenství TEKNO?

Pamatujte, že venkovní instalace není jediným obtížným prostředím pro elektrická zařízení. Zvláštní podmínky existují také v některých místnostech domu.

Neváhejte použít příslušenství TEKNO také v garáži, prádelně nebo především v koupelně nebo kuchyni, tj. Všude tam, kde je vysoká vlhkost nebo se zvyšuje riziko zaplavení.

Výrobky řady TEKNO mají také speciální místo pro LED diody pro osvětlené mechanismy.

Základem je těsnost

Řada TEKNO má kategorii krytí IP54 - to znamená, že je odolný proti prachu a stříkající vodě. Pojďme se blíže podívat na tyto podmínky.

Odolnost proti prachu znamená, že se do krytu může dostat minimální množství prachu, ale je tak malý, že nemá žádný vliv na činnost zařízení.

Splashproof zase znamená, že voda stříkající na kryt produktu z jakéhokoli směru nezpůsobí žádné škodlivé účinky.

Stejnou třídu těsnosti charakterizují také místa spojovacích vodičů díky konstrukci propustků z PVC.

TEKNO - snadná instalace

Připojení instalačních kabelů bylo maximálně zjednodušeno díky speciální konstrukci mechanismu uvnitř zařízení.

Příslušenství bylo konstruováno tak, že během instalace bylo možné odstranit mechanismus ze základny konektoru. Upínací šrouby klece se vyznačují výjimečnou trvanlivostí spojení díky dalším výztužím.

DOMO - odolnost a široké možnosti

Řada DOMO byla vytvořena za účelem přizpůsobení vybavení potřebám. Máme na výběr šest doplňků (bílá perla, bílá, grafit, stříbro, krém a šampaňské) a až dvanáct rámečkových barev. Díky tomu můžeme rámy snadno přizpůsobit interiéru. Prvky řady DOMO lze kombinovat společně v horizontálních (i pětinásobných) nebo vertikálních (dokonce čtyřnásobných) rámech, což nám umožní zachovat jednotný vzhled instalace bez ohledu na to, kolik typů zařízení na jednom místě potřebujeme.

Výrobky řady DOMO navíc splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky.

Výhodou produktů řady DOMO je jedinečná slitina fosforového bronzu (94% mědi), která má až o 35% vyšší elektrickou vodivost ve srovnání se standardní slitinou měď-zinek. Tvrdost této slitiny umožňuje dokonale držet svíčky proti mechanismům elektrických zásuvek.

Kontaktní stříbro je vyrobeno ze slitiny AgNi90 / 10 v souladu s normou IEC. Díky tomu se kontakty nepřehřívají, díky čemuž jsou produkty DOMO mimořádně bezpečné pro domov a instalaci.

Řada DOMO je jedním z nejlepších doporučení pro elektroinstalační zařízení, která lze zakoupit. Zaprvé díky inovativnímu, velmi pohodlnému systému, který umožňuje snadnou výměnu krytu. Za druhé, kvůli kvalitě instalace: téměř žádný výrobce na trhu nabízí tak vysoké procento mědi v tvarovkách.

Jak vypadá značka MOWION?

Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plastů, jako jsou: PC, ABS nebo PP - v závislosti na funkci a účelu daného prvku. Polykarbonátové pohyblivé části používané v řadě TEKNO a DOMO jsou odolné vůči teplu až do 850 ° C. Jejich dodavatel je světovým výrobcem této suroviny - Covestro.

Máme na výběr různé typy zásuvek a konektorů v jednotlivých verzích a ve dvou konfiguracích, také zásuvka + konektor (různé typy). Příslušenství z řady TEKNO se vyznačuje neutrální černou a béžovou barvou.

Kategorie: