Ania a Dominik koupili byt v zelené čtvrti Lodži. Vyšli z developerského státu za pomoci architektů a profesionálního týmu pro obnovu.

Anna si váží skandinávských a klasických stylů. Cítí se nejlépe obklopena zelení - mimo okno i ve formě květináče, jejíž počet se každý měsíc zvyšuje

Ania a Dominik hledali ideální místo pro sebe a dvě domácí zvířata. Mezi požadavky: minimální plocha 75 m2, koupaná v zeleném prostředí, v blízkosti autobusové zastávky a kousek dále k výjezdu z města. Kompromisy byly vyloučeny. Skutečnost, že do bytu přišli přesně to, co hledali, byl téměř zázrak.

Kresby snů

Vývojová fáze jim dala spoustu předvést se. Začali sérií setkání s architekty ze studia Qbatura, což vyústilo v podrobný a na míru šitý design. Byla to hezčí část. Později, když začaly špinavé práce, to bylo o něco horší - široký rozsah renovace znamenal, že došlo k překvapením. Muselo se to překreslit, pohnout elektrickými zásuvkami a poté zlepšit elektriku v kuchyni. Pamatují si ten pohyb nejlépe. Když přinesli poslední krabici, cítili se jako doma.

Krotivá bílá

Zpočátku žili docela tvrdě. Bílý nábytek a stěny, dřevěné podlahy. Na touhu po útulnosti začala Ania zkoumat Instagram a Pinterest. V první z nich byla zvláště okouzlena tím, jak snadné je kontaktovat autora fotografie a požádat o radu. Instagram byl tak závislý, že si vytvořila svůj vlastní účet (@ ania.home). A vášeň pro design interiéru s ní zůstala déle. Ačkoli od tahu uplynuly dva roky, stále si hraje s nábytkem, doplňky a barvami. A konec zábavy není vidět!

Kategorie: