Tapeta s botanickými vzory, konkrétním efektem nebo kamenem? Která řešení jsou stále v módě a která jsou již pasivní? Nástěnná dekorace vždy nastaví tón celého interiéru. Představujeme nové produkty z trhu a inspirativní řešení.

Pokud plánujete silný vizuální efekt na zdi, je třeba mít na paměti několik důležitých věcí. Tapetu, cihlu nebo konkrétní efekt volíme jinak. Co byste měli mít na paměti, než se rozhodnete?

Nástěnná dekorace: konečný efekt odpovídá potřebám

V celé místnosti bude dominovat zeď s originálním a silným vizuálním efektem, která na ni bude mít zvláštní styl a barvu. Co neudělat chybu v uspořádání? Nejprve začněte výběrem materiálu - betonu, tapety se specifickým vzorem, imitace dřeva nebo cihel? Pokud váháme, je nejlepší vybrat vzorky v různých odstínech od každého nápadu a vyzkoušet je všechny na zdi.

Interiér bytu: dřevo a antracit

Fit - podlaha a stěna

Při výběru nástěnné dekorace nezapomeňte zvolit podlahu. Pokud plánujeme komplexní renovaci, vybíráme prvky, které odpovídají. Tmavá podlaha a taková zeď mohou velmi ohromit interiér. Tapeta s pastelovými květinami nebo betonem zase neodpovídá podlaze tropického stromu.

Obr. Lisovací materiály Eijffinger

Profesionální pomoc při nástěnné dekoraci - zeptejte se před nákupem

Náš výběr vždy stojí za to diskutovat s odborníky. Ne každá zeď nese zatížení dekorativních panelů s konkrétním efektem. Tenké se obvykle nacházejí v nových budovách, takže před objednáním v obchodě se ujistěte, že lze produkt nainstalovat.

Obr. Materiály pro tisk Arte Dizain Architecture Studio

Také si přečtěte: tapety pro romantické ložnice

Módní nástěnné malby s květinovými motivy GALERIE

18 nápadů na dekorativní beton v interiéru: fotogalerie

Jak krásně zobrazit cihlu na zdi? INTERIÉR DOMU

Kuchyně a obývací pokoj: interiérové tapety FOTKY

Kategorie: