Dlouhá a úzká toaleta pro hosty. Pokoj byl vyzdoben velmi důmyslně a pohodlně. Na delší zdi byla úzká konzola s prostorem pro malé umyvadlo. Na přepážce vedle dřezu je dostatek místa pro mýdlo, vůně nebo ubrousky. Nad skořápkou je také skříňka na zásoby toaletního papíru atd. Toalety pro hosty také dobře fungují na dřevěné podlaze.

Hostující toaleta - jeho zařízení je výzvou, když na to máte málo místa. Takovou malou toaletu lze uspořádat pěkně a pohodlně, ale stojí za to se nejprve podívat na různá důmyslná uspořádání toalety. Prohlédněte si inspirativní fotografie malé toalety pro hosty a vytvořte si vlastní!

WC pro hosty - při renovaci bytu nebo při přípravě nového se ptáme, zda má smysl uspořádat malou samostatnou toaletu. Chtěli bychom vidět další koupelnu v tomto místě, dokonce i s malou sprchou. Ale záchod doma je vždy užitečný, i ten nejmenší. Zaprvé je to malé a snadno se udržuje čisté, a to je důležité před návštěvou přátel, za druhé, během ranního spuštění doma je druhá toaleta téměř na nezaplacení. Kdokoli ji má, už se jí nikdy nevzdá. A ještě jedna věc - stojí za to zajistit dobré uspořádání toalety pro hosty tak, aby bylo příjemné a funkční. Navrhujeme, jak zařídit malou toaletu .

Viz také: Malé umyvadlo. Praktické rady a inspirace >>

Viz také: Koupelna - inspirace

Uspořádání toalety pro hosty - jaké jsou minimální rozměry?

Toaleta pro hosty má pouze záchodovou mísu a umyvadlo. Umyvadlo může být menší než v běžné koupelně, protože slouží pouze k mytí rukou. Vybavení a jejich uspořádání uvnitř toalety musí zajišťovat pohodlný přístup k nim a možnost čištění. Minimální rozměry toalety pro hosty podle „bible“ designérů a architektů Ernsta Neuferta jsou: 0, 86 x 1, 61 m (viz foto v galerii).

Pokud je toaleta pro hosty dlouhá a úzká, vyberte si mýdlo obdélníkové umyvadlo, dlouhé a úzké, s pohodlnou policí. Výběr koupelnové keramiky je nyní tak velký, že si určitě každý najde něco vhodného, samozřejmě po určení toho, co opravdu potřebujete. Při uspořádání toalety pro hosty nezapomeňte, že pro pohodlné používání skořápek by měla být z každé strany asi 25-30 cm ke stěnám, dřezu nebo radiátoru.

Doporučujeme také: Malá koupelna v bloku - 15 projektů >>

WC pro hosty - jedinečné uspořádání

Uspořádání toalety pro hosty by mělo být velmi opatrné. Můžeme to zařídit tak, že se jedná o rozšíření stylu zbytku bytu, nebo naopak, s dekorem se můžeme zbláznit. WC je místo, kde zůstáváme krátce, takže si můžeme dovolit odvážné vzory nebo barvy, které by byly únavné v jiné místnosti.

Vzhledem k tomu, že toaleta nemá vlhkost, jako v běžné koupelně, můžeme si snadno dovolit dřevo na podlaze, tapetu nebo zrcadlo na celé zdi. Obzvláště velké zrcadlo pracuje v malé koupelně, protože se zvětšuje, někdy zdvojnásobuje prostor. Bezpečná bude také vinylová tapeta nebo sbírka fotografií nebo plakátů na záchodové stěně. Malý prostor záchodu bude také opticky zvětšen malými dlaždicemi, například mozaikou. Velké dlaždice budou vypadat dobře, pouze pokud nevidíte řezané malé fragmenty velkých dlaždic.

Podívejme se také na polici nebo skříňku pod dřezem pro náhradní ručníky, kapesníky a náhradní toaletní papír. Pokud se rozhodneme pro tmavé stěny, pak z důvodu malých rozměrů místnosti a obvykle bez okna se postaráme o výjimečné a přehledné osvětlení. Halogenové svítidlo umístěné nad bílým umyvadlem krásně osvětlí interiér. Uspořádání malé toalety je proto výzvou, takže stojí za to se pokusit získat projekt nebo alespoň zkontrolovat fotografie toalet pro hosty, které jsou dostupné v dobrém průmyslovém tisku.

Podívejte se: Jak zařídit toaletu? Špičková toaleta >>

Zajištění toalety pro hosty - fotogalerie

Podívejte se, jak krásné můžete pro hosty uspořádat i malou toaletu, jen malou představivost a několik chytrých aranžovacích triků.

WC v domě: uspořádání v černé a bílé

WC a toaletní křeslo

Kategorie: