Uspořádání podkroví ve stylu New Yorku se vyznačuje klasickou elegancí a metropolitním stylem. Povaha interiéru zdůrazňuje bohatství pečlivě vybraných doplňků, ve kterých najdete ducha Manhattanu. Maciej Zień odpovídá za design neobvyklého a velmi elegantního interiéru podkroví Woronicza Qbik.

Uspořádání podkroví ve stylu New Yorku zaujme funkčností a moderností. Inspirací pro návrháře byly newyorské penthousy, které spojujeme především s neuvěřitelnou elegancí a originálním stylem. Právě tyto hodnoty se rozhodl převést do interiéru podkroví Woronicza Qbik - návrháře Macieje Zieńe. V důsledku toho byl v New Yorku vytvořen luxusní prostor, eklektický styl.

Interiéry Woronicza Qbik: bohatost barev a textur

Uspořádání podkroví, navržené Maciej Zień, se vyznačuje výraznými barevnými akcenty a rozmanitými texturami. To vše přispívá k mimořádně modernímu a stylovému designu interiéru, ve kterém cítíte inspiraci a atmosféru Manhattanu. Doplnění uspořádání podkroví v newyorském klimatu je návrhářským doplňkem a jedinečným uměním, které půdnímu prostoru dodá jedinečný charakter. Interiéry díky optimálnímu využití obytného prostoru napomáhají setkání s přáteli a zajištění relaxace v pohodlných podmínkách. V newyorském uspořádání podkroví bude skvělý člověk, který se řídí duchem času, stejně jako milovník klasiky a umění.

Interiéry Woronicza Qbik: půdní uspořádání v New Yorku

Těžištěm půdního uspořádání Woronicza Qbik je obývací pokoj spojený s kuchyní. Prvkem spojujícím obě tyto zóny je masivní dřevo na podlaze, které dokonale kontrastuje se stěnami v písčité barvě. Hranice mezi obytnou částí a kuchyní byla vyznačena mramorovým poloostrovem. Uspořádání kuchyně vypadá velmi stylově. Zde se designér rozhodl pro bez Handlless skříně v teplé šedé, které skrývají multifunkční zásuvky. Aby se nepřekonal interiér kuchyně a nedal mu extrémně reprezentativní charakter, bylo rozhodnuto kompletně postavit kuchyňské vybavení. Obývací prostor byl zase udržován ve velmi útulné atmosféře. Hlavní postavou interiéru je pohodlný roh, módní šedá. Uspořádání obývacího pokoje je doplněno lakovanými TV skříněmi a šedým lakovaným konferenčním stolkem. Pozoruhodné je také uspořádání prostorového šatníku.

Interiéry Woronicz Qbik: styl a styl

Charakteristickým prvkem uspořádání haly je mozaika Tubądzin, kterou navrhl Maciej Zień na podlaze. O jedinečnosti tohoto uspořádání svědčí i dveře zevnitř obložené zrcadlem a schody s ozdobným zábradlím. Diskrétní stropní osvětlení hraje velmi důležitou roli při uspořádání podkroví ve stylu New Yorku. Uspořádání je doplněno štukem na stěnách, které je charakteristické pro značku Zień Home. Interiéry koupelen jsou udržovány v exkluzivním stylu. V uspořádání koupelny nahoře vládne barva lilku, což dává interiéru jedinečný charakter. Původní koupelna je doplněna černobílou mozaikovou podlahou, která je také rozšířením sprchové podlahy a luxusním vybavením.

Kategorie: