Toaletní stolek nebo koupelna - užitečná lampa pro líčení

Kterou make-up lampu byste si měli vybrat? Stačí si správně vybrat sílu LED žárovek, nebo je lepší zásobit se profesionální prstenovou lampou? Dobré osvětlení pro líčení je klíčovou otázkou pro všechny ženy, které aranžují toaletní stolek nebo koupelnu. Stojí za to si pamatovat několik pravidel, abyste si vybrali nejlepší make-up lampu.

Toaletní stolek nebo make-up v koupelně musí být dobře osvětlené. Dokonce i dokonale vybraná kosmetika nesplní svou funkci, když si make-up lampu zvolíme nesprávně. Klíčem k úspěchu je rovnoměrné osvětlení bez stínů. Jaká pravidla je třeba mít na paměti při přípravě make-upu?

Jak plánovat osvětlení make-upu? Uspořádání lamp

Osvětlení pro marnost, stejně jako osvětlení pro koupelnové zrcadlo, je plánováno na podobných principech. Světlo musí především svítit rovnoměrně, aby lampy na obou stranách zrcadla fungovaly dobře. Měly by být umístěny ve výšce osoby používající zrcadlo. Proto pro toaletní stolky, které se používají při sezení, nejlepší volbou budou lampy namontované ve výšce asi 120 cm od podlahy. Vzdálenost mezi paralelně namontovanými lampami by měla být asi 70 cm, což eliminuje všechny stíny a lomy světla. Po stranách zrcadla v koupelně můžete namontovat vkusné nástěnné svítilny a vedle toaletního stolku - stylové LED panely.

Pamatovat! Je-li vzdálenost mezi lampami na obou stranách zrcadla větší než 100 cm, měla by být nad zrcadlo instalována další lampa.

Makeup lampa a síla žárovek

Nejlepším světlem pro líčení je neutrální bílá, podobná síle přirozené denní barvy - přibližně 5 000 K. Podívejte se na informace o balení žárovek. Pro srovnání stojí za to vědět, že teplota barev tradičních žárovek je kolem 2800 K a známé blikající zářivky z kanceláří a školních pokojů emitují studené světlo kolem 6000-6500 K.

Kterou make-up lampu byste si měli vybrat?

Některé modely toaletních stolů jsou okamžitě vybaveny zrcadlem a osvětlovacími panely s bodovými světly. Pokud si koupíte toaletní stolek bez osvětlení, měli byste zvážit zrcadlo se zabudovanými osvětlovacími panely ve formě LED světel. Takové zrcadlo lze jednoduše zavěsit na zeď nad nábytkem nebo přímo na toaletní stolek. Kromě toho zajímavě doplní uspořádání rohu toaletním stolkem - v moderním i kouzlovém stylu i v klasickém stylu. LED osvětlení má dlouhou životnost a šetří energii, což také šetří energii.

Fanoušci skandinávského stylu mohou vsadit na nástěnné svítilny s venkovní žárovkou z přírodního dřeva a kovu. Takové make-upové lampy dokonale korespondují s bílým toaletním stolkem a zrcadlem, například ve zlatém rámu.

Lampa na líčení

Chceme-li pro toaletní stolek profesionálnější vybavení, můžeme uvažovat o kruhové lampě. Je však třeba si uvědomit, že tyto lampy se pro líčení nepoužívají tolik, jako pro fotografování. Jsou tedy standardním pomocníkem mezi doplňky vizážistky, které vám umožňují fotografovat profesionální make-up. Mnoho infuencerů používá tento typ osvětlení k záznamu svých filmů a fotografování, které jsou později sdíleny na sociálních médiích. K dispozici je několik typů kruhových lamp, které se liší průměrem, typem světla nebo způsobem montáže na stativ. Prstencové lampy jsou také různorodé, pokud jde o druh použitého světla - u většiny modelů se objevují zářivky, ačkoli LED prstenové lampy jsou stále populárnější. Na trhu jsou k dispozici 35 W, 40 W, 65 W LED prstenové žárovky. Čím vyšší výkon, tím lepší budou obrázky líčení. Prstencové lampy jsou umístěny na stativu, ale existují i speciální modely pro montáž na smartphony, které vám umožní pořídit si dokonalý selfie.

Keramické obklady do koupelny

Modrá v koupelně

9 osvědčených způsobů skladování v koupelně

Šestihranné dlaždice v koupelně

Kategorie: