S pomocí nálepek můžete svou kuchyni rychle proměnit

Kuchyňské nálepky jsou rychlý způsob, jak proměnit interiér. Jsou levné, mají stovky vzorů a během několika minut mohou změnit vzhled monotónní kuchyně. Co byste měli vědět o kuchyňských nálepkách?

Samolepky na zeď jsou skvělým dekorativním prvkem, který zajišťuje rychlou proměnu jakéhokoli interiéru. V internetových obchodech najdete stovky dekorativních vzorů, z nichž si můžeme vybrat ty, které nás nejvíce zajímají. Kuchyňské samolepky však nejsou jen ozdobou - mohou také náš starý kuchyňský nábytek proměnit ve zcela nové skříně.

Na co jsou samolepky na zeď?

Samolepky na zeď jsou zajímavým dekorativním prvkem. Oblíbené jsou:

  • titulky související s oslavou pití kávy („Coffee time“, „Coffee first“);
  • otázky (např. „Máte hlad?“);
  • přání (např. „Bude to krásný den“);
  • motivační citáty;
  • pravidla upravující rodinný život (např. „Řekneme pravdu / úsměv v našem domě“);
  • formulace zdůrazňující, že toto je naše území (např. „Moje kuchyně, moje království“).

Renovaci však mohou nahradit i nálepky na zeď. Nástěnná malba nalepená mezi kuchyňské skříňky dokonale nahradí dlaždice, zatímco nálepky na kuchyňském nábytku úplně změní jejich vzhled.

Kolik stojí nálepky do kuchyně?

Samolepky na zeď stojí jen velmi málo. Za tucet nebo několik desítek zlotých koupíme nálepky, které změní povrch velké zdi. Proto jsou tak populární.

Kde koupit kvalitní kuchyňské samolepky?

Kuchyňské nálepky najdete v oblíbených obchodech pro kutily. Internet má však mnohem větší výběr - internetové obchody specializující se na prodej dekorativního příslušenství mají v nabídce tisíce vzorů. Na internetu také vidíme, jak samolepky vypadají na zdi, skříni nebo lednici, což nám pomáhá představit si, jak vypadají v daném interiéru.

Nástěnné samolepky místo obkladů

Nástěnná malba nalepená mezi kuchyňské skříňky dává velmi zajímavý efekt. Můžeme také použít jednotlivé nálepky s rozměry, jako jsou dlaždice. Tímto způsobem můžete zabalit všechny kuchyňské dlaždice nebo jen vybrané dlaždice a vytvořit tak dynamické dekorace. A co je nejoblíbenější?

  • Motivy s ovocem a zeleninou - oživí interiér a dokonce vás povzbudí k přípravě zdravého jídla.
  • Káva nebo květinové motivy - jemně doplňují styl kuchyně, zejména tradiční nebo skandinávské.
  • Nástěnné malby za sklem - efektivní a vynikající alternativa k obkladům. Výběr fotografií a vzorů, které lze vytisknout jako tapetu do kuchyně, je obrovský.

Při rozhodování o lepení samolepek namísto dlaždic je vhodné objednat ty, které byly vytištěny na laminátu. Díky tomu je budeme moci navlhčit. Také se nemusíte starat o to, aby samolepky rychle ztratily svůj bezchybný vzhled.

Samolepky na kuchyňské dlaždice

Samolepky na kuchyňské dlaždice mohou být zajímavou ozdobou. V kuchyni, ve které jsou prostory mezi skříňkami lemovány bílými dlaždicemi, je pruh barevných nálepek schopen rozbít tlumený styl místnosti.

Jak takové nálepky použít? Barevné marocké vzory jsou v současné době velmi populární. Pokud se nám tento trend líbí, ale nejsme přesvědčeni o tom, že bychom chtěli kování a vložit nové, pokusme se nalepit nálepky jako první. Díky těmto nízkým nákladům a bez revoluce doma uvidíme, zda marocký design bude v našem domě opravdu fungovat.

Nálepky na kuchyňský nábytek

To je stále aktuálnější trend, zejména proto, že náklady na tradiční renovaci kuchyně nejsou odhadovány na tisíce, ale často na desítky tisíc zlotých. Takže dříve, než obětujeme všechny úspory nebo si vezmeme další půjčku, můžeme se pokusit změnit tvář staré kuchyně pomocí kuchyňských nálepek.

Dýha na kuchyňský nábytek rychle změní svůj vzhled: tmavá kuchyně se změní na světlé, bílé skříňky na barevné. Můžete také dýhovat kuchyňské desky (např. Pomocí oblíbeného dekorativního betonu).

Zajímavé je, že uživatelé internetu oceňují kvalitu takového řešení a zdůrazňují, že dýha neodejde ze skříní příliš rychle. Při mokrém stírání se také neodlupuje. Pokud se odštípne na nejpoužívanějších místech, lze ji rychle přilepit, protože nová dýha stojí jen velmi málo.

Samolepky na ledničky

Samolepky na lednici jsou zajímavým řešením pro lidi, kteří se nebojí experimentů zdobení. Výrobci nám poskytují příležitost nejen ozdobit část chladničky, ale také ji zabalit do celku. Nástěnná malba na lednici je řešením pro lidi, kteří si např. Koupili byt ze sekundárního trhu se starými spotřebiči. Pokud lednička nevypadá z vnějšku dobře, ale plní své funkce, tj. Ve skutečnosti se chladí, stojí za to jednoduše pokrýt tu, kterou máme před zakoupením nové. Lednička s nástěnnou malbou zcela změní svůj vzhled.

Kuchyňské samolepky jsou rychlý a především levný způsob, jak proměnit interiér. Můžeme si je vybrat, aby zdůraznili styl místnosti nebo přidali trochu šílenství.

Nástěnné dekorace v kuchyni a jídelně: obrazy, grafika, fotografie

Malá kuchyňská řešení

Koutek se snídaní v kuchyni - 9 inspirací

Dárky do kuchyně

Kategorie: