Pohodlné, dobře organizované, útulné - to by měla být moderní kuchyň. Funkční multifunkční řešení jsou skvělé zejména pro malé místnosti. Indukční varná deska s integrovanou kapucí je skvělým příkladem. Je čas naučit se výhody tohoto zařízení!

Po úspěchu společnosti One jde značka Nova o krok dále tím, že do nabídky představí další produkt z řady Premium Innovation. Inovativní Panorama kombinuje funkční indukční varnou desku a účinnou kapotu downdraft. Je mladší, byť větší a silnější než jeho předchůdce, proto nabízí ještě více možností! Nadčasový design, promyšlený design a inteligentní technologie umožňují snadné přizpůsobení současným potřebám a životnímu stylu uživatelů. Nový model v současné době rozšiřuje nabídku Comitor.

Elegance, funkčnost, pohodlí - prozkoumejte panorama

Indukční varná deska a kapuce v jednom - bude to užitečné v kuchyni!

Kuchyně je místem, které hraje doma klíčovou roli. Funkční, přesto útulný a atmosférický prostor, který vám umožní vychutnat si přítomnost blízkých, je pro mnohé z nás sen. Novy může splnit tyto požadavky a otevřít cestu do kuchyně, ve které se můžeme cítit úplně pohodlně. Již 45 let belgická značka pokračuje ve zlepšování své nabídky, o čemž svědčí nejnovější prémiový produkt. Výsuvná kapuce integrovaná s indukční varnou deskou vytváří exkluzivní varné centrum nejnovější generace.

Panorama zaujme elegantním minimalistickým vzhledem, ale především zaujme svou skrytou silou a technologií. Čtyři osmiúhelníkové varné zóny jsou uspořádány na 88 cm talíři ve vhodné panoramatické konfiguraci. Je doplněna ventilační věží, která se nachází na zadní straně pracovní plochy desky. Toto uspořádání se promítá do četných výhod zařízení. Ovlivňuje efektivní zachycení kouře u zdroje a navíc umožňuje větší volnost pohybu během vaření.

Panorama se perfektně hodí do moderního kuchyňského nábytku. Může být namontován kdekoli, např. Na kuchyňském ostrově

To, co odlišuje model Panorama od ostatních zařízení dostupných na trhu, je možnost nastavení výšky zatahovací kapoty . Volba mezi 10 cm, 20 cm a 30 cm umožňuje rychlé přizpůsobení velikosti pokrmů, které se aktuálně používají během vaření. Panorama překvapuje svými parametry! Přizpůsobením nízkému, střednímu nebo vysokému hrnci má klíčový dopad na konečnou účinnost ventilace (v průměru o 40% vyšší než konkurenční zařízení na trhu). Optimalizovaná vzdálenost mezi ventilační věží a topnou zónou, stejně jako schopnost nastavení výšky znamenají, že proudící páry dávají menší odpor, což snižuje hluk a zvyšuje energetickou účinnost.

Po dokončení práce se přístroj diskrétně schovává v desce, dokonale se mísí s okolím. Panorama přináší do kuchyně dosud neznámou kvalitu a zcela nová řešení. Jedinečný design z něj dělá první kapotu downdraft, která umožňuje bezplatnou instalaci řady zásuvek (do hloubky 40 cm) přímo pod varnou deskou. Tímto způsobem získáme úložný prostor tak cenný v každé kuchyni. Kromě toho Panorama ponechává architektům při navrhování spoustu svobody. Zařízení nevyžaduje žádný strop ani zeď, takže jej můžete nainstalovat téměř kdekoli.

NOVY byla založena v roce 1908 a od roku 1965 vyrábí kvalitní kuchyňské digestoře. Od samého začátku si stanovila za cíl uvést na trh mimořádně tichá zařízení, která mají také velmi dobrou účinnost odsávání par. Díky unikátní technologii obvodového odtoku se kuchyňské páry shromažďují na okraji digestoře, což jim brání v šíření v kuchyni. Od nápadných modelů, skrytých ve stropě nebo skříních, nabízí Novy prvotřídní řešení kuchyně v jakémkoli stylu, s jakýmkoli uspořádáním. Všechna zařízení jsou vyrobena z nejlepších materiálů a dokončena s maximální pozorností a detailem.

Dobrý design a vynikající praktičnost

Novy se snaží poskytovat nejvyšší kvalitu jak z hlediska estetické hodnoty, tak z hlediska zpracování a jednoduchosti použití. Inovační indukční varná deska poskytuje při vaření velkou flexibilitu a řadu vybavení. Kromě jednoduchého dotykového ovládání nabízí Panorama také mnoho užitečných funkcí, jako je samostatný programátor pro každou zónu, 3 funkce vytápění, funkce Stop & Go, gril a řada ochranných funkcí. Každá varná zóna může být ovládána samostatně nebo může být zvolena funkce můstku, což umožňuje vytvoření velmi velké topné zóny - užitečné při použití velmi prostorných jídel. Počet detailů omezených na minimum a elegantní povrch v černém skle činí z celého zařízení moderní a velmi stylový vzhled. Disk jemně označuje jeho přítomnost a dobře se mísí se všemi druhy uspořádání. Lze jej namontovat jak na pracovní desku, tak na její část.

Více o Panorama a dalších modelech z řady Premium Innovation na: www.comitor.pl

Kategorie: