Radiátor ve stejné barvě jako zeď okamžitě Olaovi srdce ukradl. Zdobí místnost a plní důležitou funkční funkci - tyč na ručníky. Černé mini-bomby jsou samolepky předstírající, že jsou vzorem tapety.

Během jedné z volných rozhovorů mezi majitelem a designérem, „Nebo možná hořčicí?“ Jednalo se o koupelnu, která měla být barevným přízvukem v tichém, utlumeném bytě. Život nakonec tyto plány ověřil a skončil na solární energetické stěně.

Žlutá koupelna - odkud ten nápad vzešel?

- Barva na zdi pocházela mimo jiné ze skutečnosti, že majitelka si ráda hraje s aranžmá a já jsem chtěl, aby mohla v budoucnu provést vlastní změny - říká architektka Dominika Wojciechowska. - Proto jsou všechny prvky permanentního vybavení neutrální, bílé a barva se objevuje pouze na této zdi, kterou lze snadno natřít nebo ozdobit, jak to udělala Ola pomocí zlatých nálepek.

Dívky se setkaly navzájem díky televiznímu programu interiéru. Dominika byla „přidělena“ Olu jako osoba, která měla pomoci vytvořit koncept jejího nového bytu. - Měl jsem na mysli plán, jak bych chtěl, aby to vypadalo. Největším problémem byla koupelna - říká Ola. Nakonec, poněkud navzdory současným trendům, bylo rozhodnuto, že to bude nejbarevnější motiv v bytě.

.. Malá koupelna - jak ji levně a pohodlně zařídit? >>>

Otázka chladiče byla chytře vyřešena. Protože musel být přede dveřmi a nemohl je skrýt - byl vystaven. - Dnes, se žlutou stěnou, je to docela designérský efekt stejné barvy, ale v budoucnu to může vyniknout ještě více, například proti kontrastní zdi - vysvětluje Dominika.

.. Žlutá koupelna - tipy a 17 připravených nápadů! >>>

Inteligentní úložiště - způsob objednání

Návrhář se postaral o jednu důležitější věc - skladování, a to nejen v koupelně. Za zdí byl nepříliš funkční šatník, takže ho na úkor koupelny zvyšoval výklenek, ve kterém … - Police na boty - musí mít každá žena - Ola se směje. Koupelna byla snížena, ale prostor paradoxně není menší. Porucha, která přišla z druhé strany, vyplnila záchodový rám a zrcadlovou skříň, ve které Ola drží kosmetiku. Ve skříni je také skrytá pračka.

Kolik stála koupelna? Viz ODHAD

velké dlaždice, Sant Marti, Tubądzin 600 PLN

mozaika Hyde Parku, Tubądzin PLN 4 100

sprchový set, Grohe 700 PLN

umyvadlová baterie, Grohe PLN 220

skrytý záchodový rám, Geberit 750 PLN

záchodová mísa Gap, Roca 700 PLN

dřez se skříňkou, IKEA 890 PLN

topení, Terma 900 PLN

sprchový kout, Radaway 1800 PLN

zrcadlová skříň, na vyžádání 1300 PLN

vestavěná skříň, na vyžádání 1500 PLN

celkem 13 460 PLN

M jako byt

Téma změny klimatu a potřeba nového přístupu k přírodním statkům se nás týká. Po mnoho let píšeme o určitém trendu a zvyšování povědomí o ohleduplných lidech. Navrhujeme jednoduché způsoby, jak šetřit elektřinu a vodu.

Kupte poslední číslo

Design koupelen: viz FOTOGALERIE

Uspořádání koupelny: pohodlí volby

Podkrovní koupelna design: interiér s výhledem na oblohu

Design koupelny v pastelových barvách: interiér v ženském stylu

Žlutá koupelna v různých scénách: hledejte inspiraci!

Kategorie: