Minimalismus a jednoduchost tvarů a barev se vyznačuje půdním uspořádáním v průmyslovém stylu. Exponované prvky struktury budovy, surovin a jednoduchého nábytku jsou charakteristickými znaky interiéru Woronicz Qbik v průmyslové verzi. Podívejte se na monochromatický podkroví, dekor s překvapivou neobvyklou estetikou a pořádkem.

Interiéry vyzdobené v minimalistickém stylu mohou mít obrovský dojem. Důkazem toho je uspořádání podkroví Woronicza Qbik v průmyslovém stylu . Zde přicházejí do popředí suroviny, vyvážené barvy a jednoduchost tvarů, připomínající průmyslovou povahu vesmíru. Justyna Smolec odpovídá za design půdního uspořádání svým šarmem a jednoduchostí.

Woronicza Qbik v průmyslové verzi: beton, kámen, sklo a dřevo

Charakteristickými ozdobnými prvky půdního uspořádání jsou originální upevnění a šrouby, které určují jedinečný charakter interiéru. Návrhář se rozhodl použít v uspořádání především beton, kámen, kov a sklo, stejně jako dřevo. Základní barvy podkroví jsou studené šedé, bílé a černé. Tyto barvy jsou obratně přerušeny tyrkysovými prvky. Jedním z nejcharakterističtějších akcentů v prostoru bytu ve Woronicza Qbik je skleněná zábradlí na mezipatře, které překvapí viditelným upevněním skla a šroubů, stejně jako točité ocelové schody, které dokonale zapadají do celého uspořádání v průmyslovém stylu. Na pozadí šedého interiéru je pozoruhodné bílé zábradlí. Zřejmým odkazem na povahu uspořádání jsou betonové desky se saténovým leskem, které dodávají interiéru další klima. Uspořádání podkroví Woronicza Qbik si zaslouží speciální osvětlení, které obohacuje interiér a formuje průmyslový prostor. Výška bytu umožňovala použití dlouhých lamp, které byly inspirovány těžebními lucernami. Zvláštní atmosféru v interiéru vytváří dodatečné osvětlení instalované na strop, stěny nebo blízko podlahy. Poskytnutí dokonalého osvětlení v interiéru umožnilo použití dřevěné podlahy v čokoládovém stínu.

Woronicza Qbik: funkční qbik

Průmyslová verze podkroví Woronicza Qbik v průmyslové verzi se vyznačuje především přísnou estetikou a minimalismem. To vše v kombinaci s vyváženým barevným schématem, nezpracovanými materiály a jednoduchým nábytkem vytváří interiér, který překvapuje svou prostorností a stylem. V otevřeném prostoru se Justyna Smolec rozhodla vytvořit speciální blok, který současně odděluje pracovní části bytu. Na jedné straně se prezentuje pouze jako plochá šedá zeď, zatímco uvnitř skrývá četné funkční skříně. Záchod a šatní skříň uvnitř krychle byly označeny pouze díky lesklým šedým prostěradlům a použití geometrických klik dveří. Funkční kostka také poskytuje estetický vývoj v oblasti kuchyně. Uložením chladničky nebo trouby v budově získá celý prostor další prostor a eleganci. Syrová kuchyňská deska vyrobená z plamenné žuly byla kombinována se skříňkami z lakovaného MDF v lesku a matu.

Woronicza Qbik: průmyslové půdní uspořádání

Uspořádání entresolu v podkroví si zaslouží zvláštní pozornost extrémně originálnímu křeslu připomínajícímu lidskou tvář. Charakteristický kus nábytku dokonale ladí s bílou zdí a harmonizuje s minimalistickou bílou knihovnou. Na druhou stranu uspořádání ložnice překvapí originální nápad. Stěna pokrytá tapetou v grafických vzorech přichází do popředí. Umístění tvarované vany v otevřeném prostoru noční části je odvážným řešením, které dává interiéru velmi intimní charakter. Návrhář elegantně pašoval v námořnické modři v podobě originálních nočních skříní do světlého, utlumeného interiéru. Prostor obývacího pokoje je obohacen pohovkou a postelí ze šedé plsti. Malý stůl lakovaný do vysokého lesku dokonale kontrastuje s nábytkem v obývacím pokoji. Celek se vyznačuje jednoduchými kubickými formami. Zajímavým nápadem při uspořádání podkroví je otevřít jednu z místností v horním patře pomocí skla. Toto řešení opticky zvětšuje prostor a také poskytuje pohled na dvě strany bytu.

Kategorie: