Zrcadla v různých tvarech a někdy i barvách skla stále více nahrazují tradiční výzdobu stěn. Vytvořme tedy vlastní galerii zrcadel - efektivní a snadno vyrobitelnou. Nabízíme zrcadla na plátky dřeva, což je praktická dekorace se silným přírodním přízvukem. Je to také důležité v souvislosti s módními interiéry a ekologickým trendem.

Plátky dřeva - nápady na dekorace

S dřevěnými plátky můžete vykouzlit spoustu zajímavých dekorací: proměňte je v podnosy, ubrusy, stolní desky nebo zacházejte jako s povrchem pro malování. Máte-li jich velký počet, budou skvělé i jako dekorace pro celou zeď - vše, co musíte udělat, je přilepit je hustě vedle sebe.

Galerie zrcadel na plátky dřeva

Už jedno zrcadlo připevněné na kousek dřeva vypadá fenomenálně, ale tato dekorace je nejlepší ve větší skupině. Bavte se s různými velikostmi záplat - čím více z nich, tím zajímavější složení. A kam to dát? Může to být zeď v obývacím pokoji, na chodbě nebo v ložnici. Nezapomeňte, že zrcadla nejen pěkně zdobí interiér, ale také je opticky zvětšují. Proto je například v úzké hale můžete namontovat na delší zeď. Opticky získá hala více centimetrů!

Zrcadla na plátky dřeva - co budete potřebovat?

Chcete-li si tuto jednoduchou, ale efektivní dekoraci sami připravit, připravte následující:

  • suché dřevěné řezy různých velikostí;
  • zrcátka (menší než skvrny);
  • kousek drátu;
  • šrouby s malým okem;
  • nůžky;
  • montážní páska (např. tesa® Powerbond);
  • tesa® nastavitelné samolepicí nehty.

Dřevěná zrcadla krok za krokem

Pár drobností a můžete začít pracovat. Výzdoba se velmi snadno připravuje a podrobné pokyny s jednotlivými kroky najdete v níže uvedené fotogalerii:

Zrcadla na kutilských řezech krok za krokem

Další nápady pro kutily:

Macrame květinový kutil - jak na to?

Papírové květiny - DIY dekorace nápady

DIY: strana kosmického stylu. Jak uspořádat narozeniny pro vesmírného fanouška?

Kategorie: