Rohové pohovky jsou jedním z nejpohodlnějších nábytku do obývacího pokoje. Jsou to skvělé místo k odpočinku po náročném dni a skvělé pro sledování filmů s přáteli. Jsou široké, šíří se a vedou k relaxaci. Rohy budou také hostit mnoho hostů a poskytnout jim pohodlí během návštěvy u nás. Mají nějaké nedostatky? Celkové rozměry. Můžeš je nějak nějak vyřešit? Ano!

Přes tolik výhod jsou rohy obvykle spojeny s masivním nábytkem a zabírají velkou část cenného prostoru. Jejich nákup zahrnuje umístění rohu na konkrétní místo „navždy“ - kvůli jeho specifičnosti: vlevo nebo vpravo. Neschopnost volně měnit nastavení nábytku je faktor, který nás pravděpodobně odrazuje od investování do tohoto pohodlného typu rekreačního nábytku. Kdyby jen tato nepraktická „nevýhoda“ trvalého nastavení …

Modulární rohy: nastavte požadovaný způsob!

Návrháři již dlouho přicházejí s tímto praktickým nápadem, ale teprve nyní modulární nábytek slaví skutečný karneval na trhu s nábytkem. Jsou k dispozici v mnoha barvách a v různých formách. Dominují jednoduché modely stylizované na designech „50 a“ 60. To je dobré Jednoduchý design umožňuje „oblečení“ v kusu nábytku téměř v každém interiéru. Jednoduchost, pečlivé zpracování a hladkost čalouněných forem činí nábytek nadčasovým. To znamená, že je to sama o sobě kvalita. Hodí se jak do extrémně moderních interiérů, tak do interiérů s nádechem sentimentality.

Modulární rohy: cestovní nábytek …

Modulární rohy jsou také nevyčerpatelným zdrojem inspirace v interiéru. Už nás neomezuje masiv a vytrvalost. V závislosti na náladě a fantazii můžeme uspořádat modulární roh do jednotné podoby nebo jej umístit „v rozích“ ve formě jednoduchých křesel, pohovek a poněkud zapomenutých (díky své jednoúčelové) lenošky.

Modulární rohy: Oblíbené 3 v 1

Díky naší mobilitě a možnosti demontáže jednotlivých prvků modulárního rohu vytváříme neomezené možnosti uspořádání. V závislosti na tom, zda se chystáme na rodinné setkání nebo na párty s přáteli, můžeme prostor volně tvarovat pomocí modulárního nábytku. Chcete-li přivítat rodinu a blízké, stojí za to kombinovat rozsáhlý nábytek tak, aby byl dostatečně blízko u sebe, slyšel rozhovory a vytvářel příjemnou a příjemnou atmosféru pro lidi, kteří znají a mají rádi společnost druhé. Při pořádání večírku pro blízké a vzdálené přátele stojí za to vytvořit několik samostatných zón, v nichž budou moci skupiny několika lidí vést nezávislé rozhovory a volně se pohybovat mezi sebou. Poté, snadno uspořádat jednotlivá křesla a lenošky na různých místech interiéru (také ve středu místnosti - jako pohodlné „ostrovy“) a na hlavní pohovce, vytváříme velmi společenskou vnitřní zónu, která napomáhá volnému blahu. Na každém z těchto „ostrovů“ stojí za to umístit lehký moderní stůl (na občerstvení, šálek čaje, sklenku šampaňského), která dále zvýší pohodlí pobytu v interiéru. Modulární nábytek je obvykle plně vyvinut (tj. Také vzadu), což umožňuje jeho uspořádání dokonce uprostřed místnosti nebo jako konvenční hranice mezi například kuchyní a obývacím pokojem.

Kategorie: