Otevření letní zóny Domoteka v Miami Wars na Visle

Varšavská Domoteka „vyšla do města“. Na dolních terasách Miami Wars Baru na mysu Czerniakowski na samém břehu Visly byla vytvořena letní zóna Domoteka. Atmosférický prostor uprostřed zeleně s nádherným výhledem na řeku byl zařízen nábytkem z nabídky Domoteka - vynikajícím příkladem toho, že krása přírody a designu nejenže nekonkurují, ale mohou se také dokonale doplňovat.

Ve čtvrtek 18. července 2022-2023 - 2020 jsme měli tu čest zúčastnit se otevření letní zóny Domoteka v Miami Wars na Visle. Na dřevěných terasách ukrytých mezi vrbami Visly můžete zapomenout, že jste v centru velkého města. Prostor navržený Paulinou Grabowskou vám dává pocit, že jste na dovolené - pohodlná křesla, stoly, na kterých můžete hostovat s přáteli, skvěle připravené mořské plody a krásný výhled na divoký břeh královny polských řek.

Architektka, která nám osobně představila svůj projekt, byla inspirována exotickým podnebím polynéských ostrovů, a proto se zaměřila na přírodní materiály a barvy. - Uspořádání vnějšího prostoru se řídí jeho vlastními zákony. Nábytek musí být pevný, odolný vůči různým povětrnostním podmínkám - od deště po silné slunce - a samozřejmě estetický - uvedla Paulina Grabowska. - Proto jsem si vybral nábytek s klasickými tvary, v tlumených barvách, vyrobený z odolných materiálů. Jsem si jist, že se používá po dlouhou dobu a mnoho lidí bude stále vypadat dobře.

Pro ty, kdo žízní po prázdninách, čekala další atrakce - plavba na Visle s motorovými čluny flotily Miami Wars. Skvělá příležitost obdivovat řeku, kterou mohou závidět i další evropská města. Na levém břehu můžete obdivovat panorama města, na pravém břehu divoké pláže a lužní lesy.

Letní zónu Domoteka lze navštívit do konce září.

Otevření letní zóny Domoteka v Miami Wars na Visle

Kategorie: