Dekorativní polštáře změní obývací pokoj nebo ložnici během několika okamžiků. Není divu, že mají takovou popularitu. Hledáte-li barevné polštáře, vyplatí se navštívit oblíbené obchodní řetězce. Najdete módní doplňky za přijatelné ceny. Zde je přehled barevných polštářů až do výše 100 PLN!

Doplňky nejen zdobí interiér, ale díky nim můžeme náš byt během několika okamžiků změnit bez nutnosti nákladné renovace. Vše, co potřebujete, jsou nové polštáře, přikrývka, váza, několik fotorámečků a nový dekor, který nezničí vaši kapsu.

Dekorativní polštáře: módní barvy na podzim?

Módní a levný interiérový textil najdete v populárních interiérových řetězech. V této sezoně kromě tlumených béžových a šedých, které jsou ideální pro minimalistický interiér, dominuje silná barva! Oranžová, ohnivě červená, kobalt, tmavě modrá, zelená, fialová a safír - tyto barvy rozhodně dominují v nadcházejících podzimních kolekcích! To však neznamená nutnost používat všechny silné barvy najednou v jedné místnosti (i když kombinace mondrovských tří barev: červená, žlutá a modrá, přinese symptomy pop art do neutrálního bílého interiéru). Stačí, když do našeho interiéru představíme jednu silnou barvu, která se objeví v doplňcích, a budeme schopni vytvořit módní a útulný interiér.

Dekorativní polštáře: skvělé vyhledávání!

Pokud jste fanoušky doplňků a na vaší pohovce je vždy přehoz a hromada polštářů, nezapomeňte si pro příští podzimní sezónu prohlédnout GALERIE s módními barevnými polštáři! Jejich ceny začínají od 9, 90 PLN a jsou k dispozici v populárních obchodních řetězcích.

Kategorie: