Bílá kuchyně uniká jasné klasifikaci. Eklektická kuchyně kombinuje prvky skandinávského, moderního a rustikálního designu. Uspořádání zaujme úhlednou kombinací bílých cihel na zdi, rustikální kuchyně a původních španělských dlaždic na podlaze. Představujeme bílou kuchyň, která má mnoho jmen.

Bílá kuchyně zaujme svým eklektickým charakterem. Interiér, ve kterém prvky typické pro skandinávský styl, dokonale ladí s těmi, které odrážejí vášeň pro rustikální styl. Moderní dlaždice jsou vyjádřeny ve španělských dlaždicích na podlaze v béžové a modré barvě. Posádka studia Qbik Design je zodpovědná za design kuchyně v bílé barvě. Aby byl vzhled kuchyně útulnější, bílá byla rozbitá dřevěnou střechou a béžově modré dlaždice - říká designérka Karolina Wilk ze studia Qbik Design. - Než se to však stalo, všechno ve staré kuchyni bylo vyhozeno. Investoři se co nejdříve zbavili nábytku od předchozích majitelů, kteří jejich vkusu nevyhověli. Podlaha byla odizolovaná. Okno bylo zvětšeno tak, aby mohlo začít na stejné úrovni jako kuchyňské linky.

Bílá kuchyně: interiérový design v eklektickém stylu

V kuchyni v eklektickém stylu přichází do popředí bílý nábytek, který byl izolován dřevěnou deskou. Poněkud rustikální styl kuchyňské budovy dokonale ladí s cihlovou zdí. Stěna slínku je pokryta omyvatelným nátěrem, snadno se čistí. Nezpochybnitelným hrdinou interiéru kuchyně jsou však španělské dlaždice na podlaze, které přinášejí zajímavý nádech eklektického interiéru. Přírodní kouzlo bílé kuchyně zdůrazňuje také velké okno, které osvětluje interiér přirozeným světlem. Návrh zahrnoval zvětšení okna tak, aby začalo zapadat do kuchyňského pultu. V kuchyni o celkové rozloze 6 m2 je také prostor pro malý jídelní stůl. Nábytek, který dokonale zdůrazňuje povahu bílé kuchyně, pochází z recyklace. Židle byly koupeny na veletrhu a překresleny. Uspořádání bílé kuchyně v eklektickém stylu se vyznačuje pozorností na každý nejmenší detail zařízení. Netradiční design kuchyně je navíc obohacen o modré nohy bílého kuchyňského nábytku a úchyty keramické skříně. Celek vytváří jiný a zároveň neuvěřitelně soudržný design bílé kuchyně v eklektickém stylu.

Dřevěná kuchyňská pracovní deska: značkové tipy

Unikátní charakter interiéru bílé kuchyně zdůrazňuje dřevěný kuchyňský pult . Tento může být snadno a rychle obnoven tím, že mu dá druhý život. První metoda je olejování . To znamená, že je třeba čas od času nanést olej, ale zároveň si můžete nábytek sami rychle osvěžit. Můžeme se také rozhodnout koupit lakovaný top . V tomto případě bude po letech poškozené dřevo vyžadovat zásah odborníka, tj. Poškrábání poškozeného povrchu desky a opětovné malování. Bez ohledu na povrch pracovní desky může být dřevo pod vlivem teploty a vlhkosti dřevo ohnuté nebo mírně suché. Minimalizace tohoto efektu zaručí stolní desku vyrobenou z malých lepených stolů.

Bílá kuchyně se španělským přízvukem: ODHAD

 • nábytek na zakázku kolem 15 000 PLN
 • NRKI 5181 LW lednice, Gorenje PLN 2 400
 • AKZM 769 WH trouba, Whirlpool PLN 1600
 • mikrovlnná trouba AMW 735 WH, Whirlpool 1 400 PLN
 • kapuce AKR 995 / 1IX, Whirlpool 1000 PLN
 • Indukční varná deska AKT 475 WH, Whirlpool 1 000 PLN
 • Umyvadlo Domsjo, IKEA PLN 289
 • Výsuvná baterie Atlas, Franke PLN 679
 • myčka 6240 FD, Whirlpool PLN 1 500
 • nábytkové nohy, mairo.net.pl PLN 200
  Celkem asi 25, 068

Eklektický design kuchyně představuje to nejlepší ze skandinávského, rustikálního a moderního stylu. Bílý nábytek, cihla slínku na zdi a španělské dlaždice na podlaze vytvářejí velmi koherentní a estetický interiér.

Kategorie: