BALKON V BLOKU: obrázky inspirativních opatření. Také balkon v bloku může být okouzlující krásou! Představujeme galerii balkonů v bloku a navrhujeme, jak zařídit malý balkon pomocí osvědčených nápadů.

Letní pokoj, tj. Balkon nebo terasa, čeká na důkladné vyčištění. Zařizujeme terasu a balkon: před rozkvětem slev vyberte nejlepší materiál pro podlahu, připravte zahradní nábytek a veselé dekorace. Balkon v bloku je přístavbou bytu. Každý balkon v bloku může vypadat pěkně, proto vás žádáme, abyste balkon vyčistili a zrekonstruovali. Podívejte se na jednoduché nápady na balkon, díky kterému bude pěkným koutkem odpočinku ve městě.

Když doba mrazu uplyne, položte na balkónové rostliny rostliny, které mají rádi hodně slunečního světla. Díky nim bude mít balkon v bloku pěkný, zelený rám. Aranžování balkonu v bloku kaskádové zeleně musí být samozřejmě doplněno barevnými skvrnami ročních balkónových květů. Pokud je na vašem balkoně v bloku ještě malý stolek a židle, bude to plné štěstí. Celou sezónu budete moci jíst na balkóně.

Balkon: aranžmá

BALKONSKÁ ZAŘÍZENÍ: postarejte se o toto místo na jaře, i malý balkon může být ozdobou a stát se zeleným rohem. Balkony jsou útržky zahrady zavěšené v mracích … Podívejte se do naší fotogalerie: představujeme nápady pro uspořádání balkonu a uspořádání terasy. Dopřejte balkon nebo terasu jako další interiér . Zvažte, jak zařídit terasu nebo balkon na podporu relaxace. Podívejte se na svůj balkon, terasu a rozhodněte se, co musíte zrekonstruovat nebo vyměnit, abyste mohli sloužit roky. Nebo možná vše, co potřebujete, je praktický a barevný doplněk na terase nebo balkonu, např. Pohodlný zahradní nábytek, stůl, pěkné hrnce, lucerny?

Doporučujeme také: Nejlepší květiny pro balkon. Rady a inspirace >>

Uspořádání: co dělat s krásným balkonem v bloku

Na balkon v bloku nebo malou terasu se opravdu nestane útočištěm zdůrazňujícím vaši osobnost a most k přírodě. Chcete-li, aby uspořádání balkonu bylo příjemné a útulné, stačí na balkon vybrat několik drobností a květin. Máte-li prostor, zařaďte si na balkon relaxační koutek, zařaďte zahradní nábytek a zajistěte osvětlení balkonu. Recept na pěkné uspořádání balkonu v bloku je opravdu triviální: vše, co potřebujete, jsou pěkné předměty, optimistické barvy a voňavé balkonové květiny. Podívejte se na fotogalerii: představujeme uspořádání balkonů a teras v různých stylech. SLEDOVÁNÍ: balkon FOTOGRAFIÍ - pěkné inspirace.

Podívejte se na hrnce a zahradní nábytek, který doporučujeme:

Jak zařídit balkon: co pro podlahy?

Na balkon nebo terasu musíte použít podlahovinu, která bude odolná vůči povětrnostním podmínkám. Slínek je materiál s nejvyšší odolností vůči vysokým negativním a pozitivním teplotám. Je také velmi odolný vůči mechanickému poškození a jeho intenzivní barva se roky nemění. Podlahu můžeme také dokončit na terase nebo balkonu se dřevem. Stačí si vybrat ten správný druh.

  • Podlaha na balkoně a terase: dřevo

Pro venkovní použití jsou vhodné pouze tvrdé a odolné druhy dřeva. Nejoblíbenější jsou modřínové a exotické odrůdy (např. Bangkirai, cumaru, lapacho, merbau, ipe, massaranduba). Můžete si je koupit ve formě desek nebo lamel. Jsou přišroubovány k zemi pomocí šroubů nebo umístěny na západce (upevnění je neviditelné).

Zkontrolujte také: rychlý nápad na renovaci balkonu - podlaha připravená z nástupišť >>>

  • Podlaha na balkóně: umělá tráva

Umělá tráva. Na hotovou podlahu jsou položeny plastové obklady. Jsou levné a výběr barev - obrovský. Doporučujeme ty na bázi měkké pěny - nemusíte si na ně sedět polštáři. Struktura, například trávy, znamená, že materiál není kluzký. Koberec nepoškodí déšť, ale po sezoně by měl být uložen uvnitř

Uspořádání moderního balkonu ve městě

Jak zařídit malý balkon v panelovém domě

I když máte malý balkon v bloku, který má výhled na ulici nebo do dvora / studny, můžete si to pěkně zařídit. Každý šrot prostoru lze uspořádat, takže neodkládejte renovaci balkonů. Ujistěte se, že váš balkon již tento rok není skládkou. Oceníte kouzlo pití kávy na balkóně nebo dokonce v křesle, které jste nastavili s otevřeným balkonovým oknem. Uspořádat balkon není obtížné. Nejprve zahoďte zbytečné věci a uspořádejte prostor balkonu, očistěte zábradlí balkonu a v případě potřeby jej natřete, opláchněte vnější parapety a zkontrolujte stav podlahy na balkoně. Můžete obnovit staré dlaždice na balkóně nebo zařídit hotové dřevěné panely pro balkon na nich.

Viz: Co na podlaze pro balkon? Tipy a inspirace >>

Můžete se také rozhodnout pro umělou trávu, důmyslný a příjemný způsob výroby zeleného koberce na balkóně.

Přečtěte si také: Jak si vybrat zahradní stan >>

Uspořádání balkonu: vybereme balkonové květiny

Na krásném balkoně chybí rostliny pro úplné štěstí. Balkonové květiny lze pěstovat v balkonových boxech zavěšených na zábradlí nebo umístěných na podlaze, v květináčích a nádobách. Zeleň na balkoně vytvoří příjemnou atmosféru. Nejoblíbenějšími květinami pro balkon jsou pelargónie. V zahradních obchodech nebo supermarketech je obrovský výběr. Geraniums pro balkon jsou rostliny odolné vůči suchu, nárazům větru, jsou opravdu snadno pěstovat. Pokud nám záleží na kaskádě květin, vybereme rostliny na balkón s visícími výhonky, např. Krásné a barevné surfinie, lobelie, petúnie, bakopa nebo fuchsie. Odrůdy těchto balkónových květů se zavěšenými výhonky jsou velmi účinné, jejich květy mají krásné barvy a tvary, ale vyžadují systematické zalévání. Mohou být vysazeny jednotlivě do zavěšených květináčů, pracují také v balkonových boxech.

Zkontrolujte také:

Květiny v uspořádání balkonu: to stojí za to vědět!

  • Pokud máte balkon v bytovém domě, musíte jej vyčistit před sezónou. Minulý rok důkladně umyjte balkonové boxy a květináče čisticím prostředkem a vodou. Na dně hrnce položte drenáž (štěrk a písek), potom nalijte do vhodné půdy smíchané s dlouhodobě působícím hnojivem. Takto připravené bedny a květináče zasadte do balkónových květů.
  • Upravte balkónové květiny tak, aby odpovídaly podmínkám na vašem balkoně. Pokud je balkón větrný, nezasazujte vinnou révu a balkónové květiny s listnatými stopkami. Z jihu na balkoně krásně kvetou petúnie, pelargónie, měsíčky a lobelie. Severní strana balkonu je dobrým místem pro takové balkonové květiny, jako jsou: macešky, verbeny a impatiens.
  • Že balkon v bloku bude atraktivní po celou dobu, kdy některé květiny mizí, vyměňte je za jiné nebo okamžitě zasadit takové balkonové květiny, které po rozkvětu zůstanou účinné listy.

Nápady na balkon v bloku: inspirace

Někdy stačí jednoduché nápady na balkon, aby byl atraktivní a dobře udržovaný. Pokud máte balkon v panelovém domě a chcete na něm vytvořit tichý roh, nejen pěkný, ale také skrytý před očima sousedů, můžete na balkon zavěsit látku, např. Připevnit k zábradlí, nebo bambusovou, hůlkovou nebo proutěnou podložku.

Máte-li prostor, umístěte pergolu s květináčem na balkon a zasadte vinnou révu. Ready-made si můžete koupit v obchodě pro kutily, pokud máte rádi kutily, můžete to udělat sami. Příslušenství pro dřevěné hrnce může být vyrobeno z pletiva, provázku, proutí. Pokud máte malý byt v bytovém domě a nemáte dostatek místa pro umístění nábytku, připevněte skládací stůl ke zdi nebo zábradlí. Také malý stůl nebo stolička umístěná v rohu balkonu umožní maximální využití prostoru. Osvědčené nápady na balkon jsou vždy atraktivní, barevně sladěné květináče. Pro malý balkon v bloku zvolte úzké, spíše podlouhlé hrnce, které by měly být umístěny podél stěn, balustrád nebo zavěšeny ve formě krabic mimo balkón.

Balkony: fotogalerie

Prohlédněte si fotografie s nápady pro uspořádání balkonů. Vybíráme doplňky a nábytek pro balkon.

Módní terasa a balkon: aranžmá

Renovace balkonů: REFRESHING, RENEWAL, OPRAVY!

Nábytek z palet na balkon a terasu: udělejte to sami!

Jaro v interiéru: doplňky a dekorace

Uspořádání malého balkonu: viz 10 návrhů!

Kategorie: