První večer architektů ve Varšavském salonu designu 9 se konal 6. června 2022-2023–2020. V tento teplý červnový večer jsme měli tu čest poslouchat přednášku Tomka Rygalika, uznávaného designéra, kurátora a doktora umění.

Setkání bylo také příležitostí oznámit mírně širší spolupráci předního designéra s dynamicky se rozvíjející polskou značkou Inspirium, která je k dispozici na adrese 9design.

- Než jsem se rozhodl spolupracovat, podrobně jsem se podíval na potenciál, který leží v Inspiriu. Její model činnosti připomíná italské rodinné společnosti, které dosáhly mezinárodního úspěchu. Návštěva továrny v Żywiec, kde všude převládá laboratorní pořádek, mě přesvědčila, že mám co do činění s lidmi, kteří znají nábytkové umění, a rozhovor s pár majitelů - nadšeni z toho. Skvělých věcí mohou dosáhnout pouze lidé se správným přístupem, nadšenci, kteří věří ve své myšlenky - poznamenává Rygalik.

Během setkání se shromáždění hosté mohli seznámit se sofistikovanými výstavami 9designového salonu v neformální atmosféře a podívat se, jak současné návrhy Inspirium skutečně fungují. Mediální partneři se postarali o to, aby si přítomní mohli dopřát vzrušující čtení doma díky časopisům, které pro ně byly připraveny, a rozhovory za scénami byly doplňkem tohoto rušného setkání v kreativní a přátelské atmosféře.

Večer architektů s Tomkem Rygalikem v designu 9design

Kategorie: