NON-TOUCH: Režim správy kapoty pomocí gesta (Touchless) je označen ikonou na ovládacím panelu. Optimální vzdálenost mezi rukama a povrchem zařízení je 5 cm.

Jsme potěšeni, že jsme udělili značku doporučení gestu ovládané gesto OKP9655S od Amica. Byli jsme fascinováni technologiemi používanými v zařízení, které výrazně zvyšují komfort práce v kuchyni. Rovněž potěší z vaření a vzduch v interiéru je výjimečně čistý.

Ekonomický, efektivní, designér? Samozřejmě! Díky těmto vlastnostem však kapuce Amica OKP9655S vyniká nejen na trhu. Nejprve ze všeho, abyste to mohli ovládat, stačí … gesto vaší ruky.

Většina z nás má situace při vaření nebo pečení, kdy musíme zapnout zařízení mokrýma rukama zaseknutýma rukama.

Víme, že pokračování - po dokončení práce v kuchyni, ještě jedna věc - mytí stopy špinavé ruky od zařízení, protože u nich žádné zařízení nevypadá působivě.

Bezdotyková funkce - ovládání gest, ovládání kapoty pouhým pohybem ruky, tento problém dokonale řeší. Ocení to každý, kdo věnuje vaření spoustu času.

Čarodějnictví? Nic takového! Návrháři a inženýři společnosti Amica vybavili zařízení speciálními senzory, které reagují na pohyb. Takže můžete aktivovat konkrétní funkce pohybem ruky. Zapnete a vypnete kapotu, zapnete ji nebo vypnete světelné zdroje LED, změníte výkon ventilátoru. A pokud dáváte přednost použití klasických řešení, máte také standardní ovládání senzoru.

V LEPŠÍM SVĚTLE: V kapotě OKP9655S je instalováno až tři LED pásky. Jeden osvětluje pracovní desku, další dva osvětlují místnost a vytvářejí příjemnou atmosféru. Fungují bez ohledu na provoz zařízení. Jsou také energeticky účinné.

To není konec technologických inovací. FrameON používá periferní absorpci. Zařízení také kouří páry přes mezery kolem čelního skla. Přídavný perimetrický sací systém způsobuje, že nepříjemný zápach zmizí rychleji, zatímco kapota je tišší.

Chcete se dozvědět více? Přejít na amica.pl

RYCHLEJŠÍ A TICHOVĚJŠÍ: Vůně připravených pokrmů se nešíří po celém domě, ale rychle zmizí a kapuce pracuje tišší než je obvyklé. To vše díky technologii periferní absorpce (FrameON). Zahrnuje to také příjem a odstraňování par skrz mezery kolem čelního skla.

Kategorie: