Co se skrývá pod prachovým pláštěm „DOMŮ“?

VOX nikdy nepřestane ohromovat. Během veletrhu nábytku v Poznani pozvala do pavilonu, uvnitř kterého … dům v plné velikosti, dokončený a vybavený na základě mimořádně široké nabídky značky. Ale to není všechno. V této mimořádné anoturii představil VOX kromě novinek v oblasti dveří a nábytku neméně neobvyklou knihu, která vrhá nové světlo na zdobení vlastních čtyř stěn. Web Urzadzamy.pl převzal sponzorství s velkým potěšením.

Všechny jeho činnosti VOX se zaměřují na člověka a jeho individuální svět. Z tohoto důvodu již jeden rok oba sociální kanály s příjemci hovoří o tom, jak vypadá jejich život dnes a jak by chtěly v budoucnu vyzdobit své interiéry. Odborníci značky zároveň pečlivě sledují globální sociální trendy a provádějí svůj vlastní etnografický výzkum.

Z těchto dvou zdrojů a ve skutečnosti dvou obrovských zdrojů informací vznikla kniha s názvem o - příběh o šesti životních stylech, inspirující čtenáře k hledání řešení, která nejlépe poslouží jejich individuálním vkusům, potřebám a snám o jejich vlastním prostoru.

Oficiální premiéru knihy během veletrhu Meble Polska se mimo jiné zúčastnili autoři odborných sloupců, které najdeme ve svazku - Filip Springer, Małgorzata Bernady, Agata Kiedrowicz, Magdalena Sękowska a projekt ro_slinka . Panelové diskusi v této vynikající skupině předcházela přednáška světoznámé polské výzkumnice trendů Zuzany Skalské .

Opravdu vyhovují lidským potřebám

Ve společnosti VOX jsou lidé výchozím bodem pro provedení všech akcí a značka se skutečně snaží uspokojit potřeby lidí. Nové produkty jsou doprovázeny cílenými studiemi, které shromažďují názory skupin potenciálních uživatelů, jakož i etnografickými studiemi na základě pozorování a shromažďování údajů v terénu . Sběr všech těchto aktivit je obrovským množstvím informací o tom, jak Poláci skutečně žijí, jak uspořádají prostor, jak je přizpůsobují svým potřebám a jaké zdroje v tomto procesu používají.

- Naše pozorování potvrdilo, že je nemožné formulovat jednu definici krásného a šťastného místa k životu. Potvrdili nás také v přesvědčení, že se často ve strachu ze spáchání omylu řídíme návrhy přátel. Výběr provedený v tomto režimu zřídka odpovídá našim skutečným potřebám. Proto v nakladatelství HOME doporučujeme, abyste byli pozorní, co nám skutečně slouží. Chceme, aby obsah v knize poskytoval odvahu při zavádění domácích změn, a především, aby je povzbuzoval, aby si kladli základní otázky: „ Jak chci žít “ a „ jak ovlivňuje životní prostředí kvalitu mého života “ - zdůrazňuje Julita Mańczak, PR manažerka VOX.

Síla výzkumu, síla odborných znalostí

Výsledky etnografického a zaměřeného výzkumu provedeného VOX a pozorování globálních sociálních trendů se spojily do šesti životních stylů, které také našly grafické znázornění ve formě šesti knižních bund - z čeho vybírat . Tento přístup samozřejmě toto téma nevyčerpává, ale umožňuje snadno rozeznat extrémně komplexní otázku hodnot, které jednotlivci ve svém životě sledují. U každého z těchto stylů byl vytvořen původní sloupec, který komentoval a vyvíjel konkrétní vlákna výnosů z výzkumu.

Je třeba zdůraznit, že životní styly uvedené na stránkách publikací se samozřejmě prolínají a mohou koexistovat. Domokracie určená pro multigenerační rodinu, s přihlédnutím k potřebám různých lidí, může být „ekosystémovým“ domem, ve kterém se obklopujeme rostlinami a pečujeme o ně něžným okem … A to je jen jeden příklad.

Kniha „ AT HOME “ je k dispozici v obchodech VOX po celém Polsku a na vox.pl. Značka plánuje podporovat setkání v různých polských městech, dílnách a dokonce i činnostech v městském prostoru. Bude tedy spousta příležitostí pro inspirativní konverzaci a sdílení zkušeností. Zveme vás ke čtení offline a online kontaktů na Facebooku a Instagramu @ WnetrzaVOX!

Kategorie: