VacPac Pro poskytuje velkou podporu při každodenní práci v kuchyni. Moderní systémy rozšiřující čerstvost potravin umožňují mimo jiné nakupovat větší a méně časté. Díky vakuovému balícímu modulu zabírá také uložené jídlo mnohem méně místa.

Lednička Sharp VacPac Pro s modulem vakuového balení pomáhá čelit mnoha problémům - domácím i globálním, od zvýšených výdajů na potraviny až po plýtvání potravinami. Usnadňuje každodenní život a svátky a povzbuzuje vás k rozšíření kulinářských obzorů. A především se stará o naše zdraví.

Návrháři tohoto zařízení byli doprovázeni velkými ambicemi - učinit z ledničky srdce kuchyně. A to nepochybně uspělo. VacPac Pro Sharp přebírá mnohem více úkolů než běžná lednice s mrazákem, i když připravuje jídlo na vaření sous-vide. Usnadňuje organizaci velkých nákupů i větších večírků. V závislosti na potřebách se jeden z jeho mrazniček může například proměnit v další lednici pro studená jídla nebo polotovary, zatímco druhý zchlazuje nápoje a poskytuje led k pití.

A funkce používané v lednici každý den prodlužují čerstvost potravinářských výrobků, chrání je před vývojem mikroorganismů a ničivými účinky teplého vzduchu, který u méně pokročilých modelů prochází otevřenými dveřmi. To vše, abychom mohli žít zdravě, jíst chutně a šetřit peníze. Ve prospěch nejen rozpočtu domácnosti, ale také globálních zdrojů.

VacPac Pro nepochybně vyniká svým snadno použitelným modulem vakuového balení. Toto řešení umožňuje dlouhodobé skladování potravin při zachování všech jeho nutričních a chuťových vlastností.

Technologie AdvancedCooling také stojí za to. Díky tomu je udržována hladina vlhkosti v chladničce. Všechny výrobky zůstávají čerstvé, chutné a zdravé po delší dobu.

Kategorie: