Vybrali jsme pro vás nábytek a doplňky do obývacího pokoje: stylisticky odlišný a pro každý rozpočet! Nechte se inspirovat našimi nábytkovými sadami do obývacího pokoje a podívejte se, jak vyzdobit obývací pokoj! Veškerý nábytek pochází z polských obchodů. Zde jsou připravené nábytkové sady do obývacího pokoje.

Pohovka používaná hlavně pro sociální účely by měla mít pružné a ne příliš hluboké sedadlo (aby se v něm hosté nekolabovali); modulární modely, které lze nastavit v jakékoli konfiguraci, jsou skvělé. Měkký, šířící se nábytek do obývacího pokoje je vhodný pro rodiny s dětmi, které rádi tráví čas společně v obývacím pokoji, ale pozor - takové pohovky přispívají ke spánku! Při koupi „rodinného“ modelu pohovky se vyplatí věnovat pozornost čalounění (látky s teflonovým povlakem jsou méně citlivé na skvrny, neabsorbují vlhkost). Pokud má pohovka také fungovat jako postel, musíte se podívat na výtahy - musí být trvanlivé a pohodlné, užitečná bude i hrudník pro další ložní prádlo.

Ve fotogalerii jsme vybrali několik odpovídajících sad nábytku do obývacího pokoje, pohovky v různých stylech jsme vybrali konferenční stolky, komody, lampy a vázy. Odpočiňte si v obývacím pokoji a kupte pohodlný a odpovídající nábytek a doplňky.

Kategorie: