Šedá je nápad pro barvu stěn ve světle, ale ne v bílých odstínech. Co přesně znamená termín šedá a jaké interiéry tyto odstíny odpovídají? Šedé bílé barvy jsou ty, které již rozhodně nejsou bílé, ale nelze je nazvat samostatnou barvou. Nechte se inspirovat možnostmi, které nabízí bílá barva na zdi v designu interiéru!

Šedá je barevný koncept, který určitě Poláky zaujme. Po mnoha letech fascinace interiérem v teplé a nasycené oranžové, fialové a zelené barvě vidíme návrat k jasným, téměř bílým interiérům. Naštěstí si nyní, na rozdíl od minulosti, můžeme vybrat z mnoha odstínů tzv. Bělavé barvy. Rozbitá bílá, tj. Bělavá, není nic jiného než bílá s kapkou šedé, růžové, žluté, modré nebo zelené. A není to tak, jak by se na první pohled zdálo, že bude existovat několik barev na bílé . V šabloně jednoho z předních výrobců barev najdeme asi 150 odstínů bílé. Barvy stěn na bílé si zachovávají všechny vlastnosti bílé, tj. Opticky zvětšují prostor a odrážejí světlo, ale již nejsou sterilní bílé.

Viz také: salon - inspirace

30 nápadů pro interiér WHITE GALERIE

Barvy na stěně: Kdo bude mít rád barvy mimo bílou?

Barvy stěn z bílé budou ideální pro ty, kteří jsou unaveni sytými a teplými barvami. Ale čistě bílá pro ně také není. Pastelové barvy se zdají být příliš sladké a jemné, dokonce ženské. Co tedy? Jakou barvu stěny byste si měli vybrat? A tady nám bílé barvy pomohou. Tak bílý rozbitý kapkou jiné barvy. Interiéry bytů v bělavých barvách vždy vypadají elegantně a dobře promyšleně. Nikdy nejsou přetíženi, protože nenávidí nadměrné přírůstky. Doplňky musí být zase dobře promyšlené a utlumené barvy. Takže bílé barvy budou milovat návrháři interiérů, možná ne zcela minimalistický, ale jistě utlumený interiér.

Bílé stěny jsou zpět! FOTOGALERIE!

Barvy stěn: s čím kombinujeme barvy bílé?

Barvy stěn z bílé jsou extrémně univerzální barvy. Dokonale se kombinují s bílou, ale také s barvami, ze kterých pocházejí. Barvy stěn v odstínech bílé rozbité šedou nebo béžovou budou vypadat skvěle vybavené nábytkem natřeným bílou a bělenými nebo přirozeně jasnými parketami. Šedá bílá ze zelené a modré barvy vypadá skvěle s tmavšími parkety a tmavým dřevěným malým nábytkem: police, otevřené police nebo žebříky uspořádané jako police na knihy a drobnosti. Všechny interiérové ​​apartmány s bělavými barvami stěn vyžadují měkké pohovky potažené bílou nebo šedou tkaninou.

Bílé stěny v bílých interiérech

Šedá: v jakém interiéru to bude fungovat?

Šedě bílá bude fungovat hlavně v malých místnostech. Bílá, dokonce i ta s nádechem jiných barev, rozzáří místnost a bude vypadat větší vizuálně. Na druhé straně, jemné a teplé světlé barvy zajistí, že interiér bude udržovat příjemnou atmosféru. Neexistuje nic, co by nebránilo použití bílé ve velkém obývacím pokoji, zařízeném v jakémkoli stylu - ale bude nejlepší kombinovat s nábytkem v moderním nebo skandinávském stylu - minimalistický, blízko k přírodě, jednoduchý. Použití špinavě bílé vám umožní snadno změnit vnitřní klima - vše, co potřebujete, je správná barva a příslušenství.

Ve studené a teplé verzi je bílá

Šedá bílá, v závislosti na tom, s jakou barevnou příměsí je bílá, může poskytnout interiéru sofistikovanější charakter nebo spíše idyličtější atmosféru. A tak bílá s odstínem žluté, hnědé nebo růžové bude fungovat v elegantních interiérech a zároveň se budeme cítit velmi dobře. Šedá bílá, vytvořená z bílé a směs modrých, šedých nebo mátových odstínů, naopak opticky zvětšuje prostor a vyvažuje interiér plnými barvami.

Pastelové barvy stěn a obílený nábytek

Kategorie: