Módní, krásné a pohodlné modulární pohovky značky MTI-Furninova. Jak je konfigurovat? Navrhujeme efektivní opatření.

Modulární pohovky jsou řešením pro lidi, kteří neuznávají kompromisy ve věcech designu nebo pohodlí. Od široké škály prvků, jako jsou sedadla, opěradla a loketní opěrky, můžete snadno sestavit jedinečný kus nábytku, dokonale přizpůsobený dostupnému prostoru a očekáváním uživatelů. Co je důležité - levnější než pohovka na zakázku!

Pohovka je nepochybně základem pro vybavení obývacího pokoje. Musí to být pohodlné a efektivní. Přizpůsoben velikosti a rozvržení interiéru, obratně zapsán do výzdoby, ale také vhodný pro každodenní zvyky a individuální vkus obyvatel. Teprve poté bude každý den poskytovat veškeré pohodlí.

Co tedy můžete udělat, aby se váš salon stal oázou relaxace? Za zvláštní objednávku nemusíme kupovat pohovku. Vše, co musíte udělat, je rozhodnout se pro modulární obývací pokoj, jako je Cafe nebo Cubo od značky MTI Furninova. Vyznačují se nejen možností sestavit pohovku nebo roh přizpůsobený interiéru, ale především podřídit našim každodenním potřebám.

Modulární pohovka - pohovka na míru

To nejlépe demonstruje kolekce Cafe, která, stejně jako dobrá káva, sestává z různých prvků, které vám umožňují skládat svůj vysněný nábytek. Název celé sbírky není náhodný. Vědomě se odkazuje na nápoj, který výběrem konkrétní směsi, způsobu vaření a způsobu prezentace představuje jedinečnou bohatost chuti a vůně. Kolekce Cafe obsahuje až 24 základních prvků - sedačky a boční panely, 7 typů nohou a 4 typy dekorativních polštářů .

Tyto prvky jsou navíc k dispozici nejen v různých odstínech kůže nebo čalounění materiálu, ale také v různých stylech. Díky tomu lze moduly z kolekce Cafe použít k vytvoření lehkého minimalistického rohu i klasické pohovky s charakteristickými stylovými stranami. Můžeme také rozhodnout o jeho tvaru a počtu sedadel.

Modulární pohovka z kolekce Cafe.

Modulární pohovka pro každou denní dobu

Kolekce modulárního čalouněného nábytku Cubo také nabízí mnoho možností uspořádání. Tentokrát se však značka MTI Furninova zaměřila na uspokojení našich potřeb pro pocit pohodlí. Řada Cubo, založená na nízkých a širokých sedadlech, nabízí kromě výběru základních pevných látek také různé typy polštářů . K dispozici v provedení den (v kůži nebo tkanině), v noci a soumraku (v tkanině) se liší tvarem. Každý polštář má jinou velikost, má různé relaxační a dekorativní vlastnosti. To vše, aby se uživatel cítil jako doma.

Modulární pohovka z kolekce Cubo.

Článek byl vytvořen ve spolupráci s MTI-Furninova

Kategorie: