Zajímavé uspořádání interiéru ateliéru 81.WAW.PL udržované v duchu minimalismu. Základem interiérového designu je minimalismus založený na kvalitních materiálech. Navíc uložení formuláře umožnilo vytvoření další místnosti - studie.

Představujeme zajímavý design interiéru od 81.WAW.PL. Funkčnost prostoru je základem, zejména při uspořádání denní zóny v tomto projektu, který má sloužit k odpočinku a relaxaci. Tato část interiéru kombinuje místo k odpočinku se studií, i když na první pohled je těžké si toho všimnout. Uspořádání bytu je ve skandinávském stylu.

Design interiéru: dřevěná kostka

Základem budovy je dřevěná kostka, která stála uprostřed obytného prostoru. Plní roli šatníku a ze strany chodby je skrytá nika, která slouží jako sedadlo. Pod sedadlem je zásuvka na boty.

Uspořádání bytu: tlumení a moderování

Interiér bytu je utlumený barvy, kvalitní povrchové úpravy a klasické dřevo. Na stěnách dominuje bílá, která byla narušena přirozenou barvou dubové podlahy. Prostor chodby, chodby, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje byl oddělen kamenným pásem běžícím v podlaze, ve kterém byly vyvěšeny desky. V bytě dominuje klasické osvětlení, ale návrháři se rozhodli tento důsledek prolomit charakteristickou stropní lampou v obytné části.
V koupelně je konzistentní minimalistický styl - podlaha z bílého kamene, dřevěné umyvadlo a vana. Aby zdůraznili dojem symetrie, designéři se koupali v rámečku z černého klasického mramoru a navrhli dvě symetrické lineární lampy. Umyvadlo bylo speciálně navrženo a vyrobeno z kamene.
V ložnici také vládne symetrie, řád a harmonie. Postel je čalouněna šedým čalouněním a čelo postele po celé výšce místnosti bylo integrováno do středu místnosti před vchodem.

Interiérový design: chvála minimalismu

Interiérový design je kvintesencí modernosti, třídy a dobrého vkusu. Jedná se o soudržný interiér bytu, který je navzdory svému hledání vřelý a přátelský. V bytě nejsou žádné zbytečné prvky. Minimalismus se také vyhnul dodatečným dekorativním prvkům - interiér není rušivý a nezavazuje nic a možnost „skrýt“ kancelář navíc zvyšuje prostorovou atraktivitu bytu.

Fotogalerie: další projekty ateliéru 81.WAW.PL

Moderní interiér v minimalistickém stylu: dřevo, kámen a cihla v interiéru

Uspořádání soukromého prostoru domu s podkrovím

Skandinávské domácí interiéry

Kategorie: