Je možné vyzdobit pokoj pro dítě v uměleckém stylu? Ano! Dětský pokoj nemusí být náročný, dětský a ohromující barvami. Pokud máte umělecký vkus a chcete, aby dětský pokoj odpovídal estetice zbytku bytu, podívejte se, jak uspořádat dětský pokoj na příkladu uspořádání dětského pokoje v uměleckém stylu.

Na rozdíl od vzhledu nemusí výzdoba pokoje pro dítě nutně odpovídat barevnému šílenství a přítomnosti honosného příslušenství - právě naopak! Pokoj vašeho dítěte může být veselý i barevný, umělecký i stylový.

Pokoj pro chlapce: barevný minimalismus a působivé doplňky

Toto uspořádání dětského pokoje dokazuje, že barevný minimalismus nemusí být vyhrazen pouze pro pokoje pro dospělé. Rovnoměrné bílé stěny, které vizuálně zvětšují prostor, v kombinaci s bílým a starým nábytkem a dřevěnou podlahou (dodávající v místnosti teplo a útulnost), vypadají velmi vkusně a v kombinaci s vhodným příslušenstvím vytvářejí v dětském pokoji skutečně uměleckou atmosféru. Počet barev malých prvků bytového textilu a dekorací byl omezen na dva - intenzivní vínové a tlumené zelené, které se navzájem dokonale harmonizují. Umělecký charakter místnosti zdůrazňují doplňky jako stojan nebo pop art grafika na stěnách. Při zdobení této místnosti pro chlapce nezapomněli vzít v úvahu zájmy dítěte - na podlaze je koberec připomínající fotbalové hřiště a police a police se ohýbají pod bohatstvím vycpaných zvířat a jiných hraček. Postaráno bylo také o praktický úložný systém - v místnosti je spousta krabic, košíků a nádob na hračky.

Kategorie: