„Samostatné“ posuvné dveře, Rimadesio. www.sf96.pl

Třída interiéru a klima závisí na výběru povrchových materiálů. Dekorace a doplňky zdůrazní jeho styl. Před představením nominací v těchto kategoriích se seznámíme s nejnovějšími trendy.

Interiérová designérka ANNA KOSZELA, majitelka původního designového studia (www.annakoszela.pl), porotce návrháře pro znalce plebiscitu

NEJVYŠŠÍ ARRAY

Zákazníci si stále více uvědomují kvalitu a oceňují originalitu designu i materiálu. Proto si vybírají vzácné přírodní materiály - dřevo, kámen, kovy. Umění starých parket se vrací k laskavosti, oblíbená je také francouzská rybí kost, také v tmavých barvách. Často sáhneme po kovových prvcích, často ve zlatých odstínech a matném provedení, i když leštěná ocel, která krásně stárne, se nevyužívá. Přírodní kámen je stále módní. Na vlně popularity bílého mramoru se objevil podobný vizuální bílý křemenec, který byl v péči mnohem méně problematický. Podobnou tendenci jako u finálních materiálů lze pozorovat u dekorací - preferujeme, aby měly menší, ale lepší kvalitu. Například místo původních průmyslových žárovek jsme si vybrali spíše inspirované, ale velmi pečlivě navržené a vyrobené modely renomovaných výrobců.

Stoly „Time Piece Marble“, navržené Jaime Hayon, Sé. www.se-collections.com

Kliky dveří „Grove“, matná mosaz a leštěný nikl, Rowen & Wren. www.rowenandwren.co.uk

"Pane Black Matt ', Frandsen. www.frandsenretail.dk

Kategorie: