Pečení ráda pro profesionály: Amica BakingPro System ™, nový, vylepšený design trouby, byl navržen tak, aby zlepšoval kvalitu pečeného zboží. Nejde jen o zvýšení kapacity na 77 litrů a na 6 úrovní pečení, ale také o ohřev za 3 minuty, přesné rozdělení tepla a stabilní teplotu. Díky tomuto řešení můžeme péct více, rychleji a lépe.

Pece řady X od Amica si zaslouží doporučení z mnoha důvodů. Inovativní řešení, která se v nich používají, se přímo promítají do bezpečnosti, ergonomie a pohodlí práce. A co víc, společně s dalšími zařízeními v řadě vytvářejí multifunkční sadu, která vám umožní komplexně vybavit vaši kuchyni domácími spotřebiči jednotným designem.

Klíčem k úspěchu je etnografický výzkum, jehož cílem bylo prozkoumat návyky uživatelů domácích spotřebičů. Vědci si je pozorovali při nejběžnějších činnostech a objevili řadu zajímavých jevů, nerealizovaných potřeb a každodenních problémů. Přestože je nám všem dobře známo, raději by k tomu nedošlo, kdyby se nás někdo zeptal, co lze vylepšit v kuchyňském vybavení.

Mezitím mimo jiné často uchopíme pekáč nebo těsto … a najednou si uvědomíme, že je trouba zavřená. Kolik tedy pomocné ruky chybí! Návrháři Amica to věděli a vytvořili funkci OpenUp !, díky které se stačí jen lehce dotknout senzoru, a to i loktem, abyste mohli otevřít dvířka trouby. K nezaplacení! A to je jen jedna z mnoha používaných funkcí, která vznikla přímým kontaktem vědců s příjemci zařízení. Podrobnosti na amica.pl

Trouba je součástí multifunkční série, která vám umožní komplexně vybavit vaši kuchyň s domácími spotřebiči s jednotným designem.

Co myslíme dobrým designem? Funkčnost v krásné podobě. Proto oceňujeme nejen elegantní vzhled zařízení řady X, ale především jejich použitelnost. Jsme potěšeni, že výchozím bodem procesu návrhu je hloubkový průzkum, včetně rozhovorů s uživateli domácích spotřebičů. Takto se vytvářejí ty nejlepší produkty - přizpůsobené potřebám zákazníků.

Kategorie: