Parní trouba se stává centrem vaření v moderní kuchyni

Multifunkční parní trouba Electrolux SteamBoost umožňuje použití páry ve třech různých úrovních. Dvě možnosti kombinují páru s konvenčním ohřevem a vytvářejí ideální podmínky pro pečení chleba nebo přípravu šťavnatého aromatického masa. Třetí možností je práce založená na samotném páru - tímto způsobem můžete připravovat chutné ryby nebo zeleninu. Tyto pece přispívají ke zdravému vaření a přípravě těch nejlepších lahůdek. Pojďme se tedy seznámit s jejich výhodami a funkčností.

Jaké jsou výhody parních pecí?

Používáním páry během provozu trouby můžete snížit teplotu vaření a zachovat přirozenou vlhkost jídla. Jídla jsou šťavnatá, jemná, chutnější a neztrácejí cenné výživné látky, vitamíny a minerály, které někdy „uniknou“ během jiných tepelných úprav. Parní trouba poskytuje skvělé výsledky nejen pro maso, ale také pro sladké pečivo. Zelenina pečená pomocí páry je stejně chutná.

Užitečné informace: pečení s přídavkem páry snižuje pracovní dobu zařízení až o 20%.

Nové parní pece SteamBoost

Parní pece SteamBoost jsou novinkou na trhu, která poskytuje vysoce kvalitní pečení a plnou svobodu volby . Umožňují tradiční pečení horkým vzduchem i použití páry ve třech různých režimech:

  • vaření v páře
  • prohřívání,
  • pečení v páře .

Švédský design v celé své kráse

Švédský přístup k designu, jehož pece Electrolux jsou skvělým příkladem, je snadná obsluha, rafinace produktů v každém detailu a zaměření na lidi. Nové, skutečně intuitivní parní pece Electrolux byly vytvořeny s ohledem na uživatele - takže jejich použití nevyžaduje žádné úsilí, poskytuje větší potěšení a umožňuje objevovat chutě a zažít nové kulinářské zážitky. Kromě inovativních technologií, které zaručují skvělé výsledky, umožňují pece pohodlnější vaření a šetří čas. Jejich charakteristickým rysem, který stojí za zdůraznění, je také jednoduchý, sofistikovaný design.

Podívejte se na pece, které doporučujeme:

Spolehlivost a pohodlí. Moderní funkce pecí SteamBoost

Klíčovými vlastnostmi jsou pokročilé funkce, které usnadňují vaření a péči o nejlepší chuť pečeného zboží:

Regulace teploty: sonda na maso monitoruje teplotu uvnitř jídla, což zabraňuje nadměrnému vaření nebo nadměrnému vaření. Když je jídlo hotové, sonda na maso signalizuje konec vaření a vypne troubu. To je záruka vždy úspěšného pečení ! Například díky termosonde připravíme aromatické šťavnaté hovězí maso ve zvoleném stupni pražení: krvavé (45 stupňů), středně smažené (60 stupňů) a dobře smažené (70 stupňů).

Sonda na maso neustále reguluje teplotu uvnitř nádobí

Rychlé zahřívání: tento režim umožňuje zkrátit dobu potřebnou k dosažení požadované teploty až o 40%. Takže získáváme delší chvilku na další příjemné aktivity.

Rovnoměrné pečení horkým vzduchem: konvekční pečicí systém zaručuje rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu ve varném prostoru. Díky tomu se trouba zahřívá rychleji a pečicí teplota může být snížena až o 20% ve srovnání s tradičními pecemi.

Připojení a dálkové ovládání: V aplikaci MyElectrolux si můžete vybrat svůj oblíbený recept a trouba upraví všechna nastavení sama. Dálkové ovládání postupu pečení? Stačí si vybrat model s kamerou!

Plná bezpečnost: nemusíme se starat o popáleniny, protože během provozu zůstává přední část trouby v chladu.

Elegance a pohodlí: konstrukce dveří zajišťuje hladké a tiché zavírání. Celek se také vyznačuje krásným moderním designem.

Teleskopická vodítka: důležité pohodlí, které zabraňuje vypadnutí horké desky z trouby při jejím vyjímání.

Pece SteamBoost se vyznačují elegantním designem

Inovativní funkce Steamify®

Funkce Steamify® usnadňuje ovládání nastavení parní trouby. Vše, co musíte udělat, je určit teplotu, při které je pečení plánováno. Zařízení automaticky vybere optimální množství páry a upraví ostatní provozní parametry - to vše pro dosažení nejlepšího výsledku.

Pokud sníte o chutných, pěstovaných a zdravých jídlech, je parní trouba pro vás dokonalým řešením. Díky tomu budete moci snadno připravovat pokrmy, jejichž chuť neustále potěší domácnost a ještě více pozvaných hostů. Vyberte si jednu z pecí Electrolux SteamBoost! Pečte tradiční horkým vzduchem nebo přidejte páru a užijte si skvělou chuť svých oblíbených lahůdek.

Kategorie: