Svět módy a svět designu interiéru - zdánlivě dva různé póly, které jsou ve skutečnosti vytvořeny ze stejných zdrojů. Potvrzuje to nejnovější kolekce módní návrhářky Ewa Minge - kolekce vybavení koupelen. Představujeme nejnovější designové koncepty, které se vztahují nejen na módní molo, ale také na uspořádání moderní koupelny.

Uspořádání moderních interiérů nám stále více dokazuje, že svět módy úhledně proniká do světa interiérového designu. Trendy v módních přehlídkách se také často odrážejí v trendech v designu interiéru. Nejlepší důkaz toho je nejnovější kolekce koupelnové keramiky navržené Ewa Minge, která dokonale odpovídá stylu moderní koupelny.

Design koupelny: moderní koupelna od Ewa Minge

Nejnovější kolekce koupelnového vybavení navržená Ewa Minge je koupelnová keramika v půvabném stylu. Kreativní řešení v uspořádání koupelen, které používá návrhář, byly přesunuty ze světových módních lávek. Kolekce koupelnových doplňků překvapuje neobvyklými tvary, vysokým leskem a klasickými barvami. Dominuje jí elegantní černá, čistě bílá a šťavnatá červená. Celek se perfektně hodí do stylu moderní koupelny, která zaujme svým neobvyklým designem.

Moderní preference Poláků: vana nebo sprcha? Zpráva Roca Academy

Kolekce vybavení koupelen: prošívaná estetika

Kolekce vytvořená ve spolupráci s Ewa Minge se skládá ze stálého umyvadla, umyvadla na pracovní desce a vany. Všechny tyto prvky se vyznačují originálním designem týkajícím se šířících, prošívaných polštářů. Zajímavým tvarem a formou koupelnové keramiky je podpořit odpočinek a znemožnit nám odolávat dotyku a poklepání prošívané řady koupelnových doplňků, které byly vyrobeny z materiálu, který získává okolní teplotu. Sbírku fascinuje i poněkud pohádková estetika Hieronima Bosch - kulaté formy dřezů, které do interiéru působí dojmem harmonie a jemnosti, se vyznačují estetikou hraničící se sny a malbou.

Kategorie: