Průmyslový styl je znakem postindustriální éry. Bývalé výrobní haly a průmyslové závody byly přeměněny na obytné prostory. V Polsku existuje jen málo skutečných lofů (ve srovnání s takovými metropolemi, jako je New York), ale prvky průmyslového stylu se spokojily. Vybrali jsme až 20 interiérů, které se skvěle odkazují na průmyslové prostory nebo jsou fenomenální lofty.

Průmyslové inspirace v interiérech

Průmyslový styl je především průmyslová úsporná opatření. V tom je hodně betonu a cihel. Konstrukční a instalační prvky nejsou maskovány, ale naopak - vystaveny jako ozdoba. Nábytek a doplňky? Najdete zde také mnoho kovových prvků. Koneckonců, všechno, co bylo v dílnách a továrnách, se muselo vyznačovat vysokou spolehlivostí. V "měkké" verzi se kov objevuje ve formě nábytku a nohou, zatímco zbytek je vyroben ze dřeva - také velmi solidní a zároveň láme průmyslovou chlad. Loftové lampy jsou obvykle také vyrobeny z minimalistických lamp. Dekorační roli přebírají žárovky a někdy barevné, výrazné dráty.

Současné lofty a průmyslové interiéry jsou skutečným důlem inspirací interiérového designu - tím spíše, že přizpůsobily zajímavé vlivy jiných stylů uspořádání. Máme tedy skandinávské lofky, eklektické, v retro stylu. Ten dokonale doplňuje čistý průmysl, protože v obou najdeme prvky, které se dobře vyrovnají s postupem času.

20 průmyslových interiérů!

Níže je až 20 galerií s různými interiéry v průmyslovém stylu. Apartmány z Polska dominují, ale najdeme i ty z jiných částí světa.

Loft v barvách betonu a cihel

Průmyslové, steampunk a minimalismus

Měkký průmyslový

Měkké podkroví

Průmyslové M2

Průmyslový, vintage a přírodní svět - neobvyklé uspořádání domu

Průmyslový byt pro jednoho

Podkroví s mezaninem

Barvy a textury

Byt ve stylu podkroví

Interiér s betonem v hlavní roli: byt v průmyslovém stylu

Loft v Berlíně: interiér s uměleckou duší

Byt s akcentem červené: interiér ve stylu podkroví

Interiér podkroví: moderní byt s mezipatrem

Fence House - nová implementace režimu: studio lina

Polský podkroví v bývalém kině

Podkrovní byt: fotogalerie

Byt ve velkém městě: byt v New Yorku

Byt v podkroví: průmyslový interiér se šikmými plochami

Uspořádání podkroví v předválečném činžovním domě ve Varšavě

Kategorie: