Magnetická barva na zeď? Toto je jeden z dekorativních hitů letos. Naučte se, jak aplikovat magnetické barvy do interiérů, a podívat se, jak vypadají ve výzdobách stěn! Přečtěte si tipy a podívejte se do fotogalerie s inspiracemi. Nezapomeňte také, že magnetická barva má různé barvy, což poskytuje ještě více příležitostí v interiéru.

Magnetická barva, stejně jako barva tabule, se v poslední době stala skutečným hitem v uspořádání obývacích pokojů, kuchyní a koupelen. Zkontrolujte výhody a nevýhody magnetické barvy.

Magnetická barva krok za krokem

Při prvním použití magnetického nátěru můžeme být překvapeni jeho hustou konzistencí, díky níž je obtížné rovnoměrně distribuovat barvu na zeď. To by mělo být provedeno opatrně! Pro posílení magnetických vlastností produktu je nutné použít několik vrstev barvy. Před malováním důkladně promíchejte magnetickou barvu, aby se rovnoměrně rozložily kovové částice. Během malování zajistěte podlahu dobře, protože postřik magnetické barvy je velmi obtížný odstranit!

Také vás bude zajímat: Malování tabule nejen na zdi - chytré dekorace >>>

Magnetická barva může být použita na různých površích. Stojí za to vyhladit a vyčistit je předem. Pokud povrch, na kterém se objevuje magnetická barva, nebyl předtím natřen, je nejlepší použít nejdříve základní nátěr.

Náš nápad: magnetická barva se používá nejen na stěnách. Může být také použit k malování lednice, dveří nebo dřeva. Magnetické barvy budou dobře fungovat i na keramice!

Magnetická barva: barvy

Magnetická barva je obvykle černá nebo šedá, ale můžete ji malovat barvou stěny v jakékoli barvě. Doporučuje se také nanášet na magnetickou vrstvu nástěnnou vrstvu, jinak by povrch mohl zaprášit. Často se používá k zakrytí deskovou barvou. Díky tomu můžete čerpat na takový povrch, aniž byste ztratili jeho magnetické vlastnosti.

Podívejte se na produkty, které doporučujeme:

Nenechte si ujít: Šedá v interiérech - FOTOGALERIE >>>

Užitečné informace: K dispozici jsou magnetické a tabule 2v1 barvy, tj. Jeden obraz stačí k získání povrchu pro kreslení i lepení cetek.

Magnetické barvy na stěně v praxi

Magnetická barva nedává stejný účinek jako natřená deska. Jeho přitažlivost je mnohem menší. Pro malování na tabuli doporučujeme použít silné magnety a předměty na něm zavěšené by měly být lehké. Jeho používání však přináší spoustu radosti a je oblíbeným řešením nejen v dětských pokojích, ale také v chodbách a kuchyních, kde se používá k zavěšení důležitých informací, pozvánek, receptů atd. Poskytuje spoustu radosti dětem i dospělým. Vyhýbáme se také vytváření děr ve zdi nebo propíchnutí povrchu připínáčky.

Magnetické barvy do dětského pokoje

V dětském pokoji můžete také vynalézat vynalézavost, pokud jde o aplikaci dalších efektů nebo kreseb na zdi. Na trhu je stále více a více speciálních barev, které vám umožňují malovat na zdi křídou (barva na tabuli), přilepovat na ně magnety (magnetické), a dokonce způsobovat vizuální efekty, například záři ve tmě (fluorescenční barva). Stěna malovaná barvou tabule je skvělým nápadem pro předškoláka. Usnadní to učení písmen, číslic a kreslení. Dítě ve školním věku na malovaném povrchu může psát informace týkající se školních událostí, slova z angličtiny nebo obtížná jména z hodin biologie. Díky magnetické barvě si budete moci připojit plakát své oblíbené popové hvězdy. Bez použití lepidla nebo pásky. Lakováním magnetickou barvou do interiérů vytváříme povrchy přitahující magnety. Je to snadný způsob, jak ozdobit fotografiemi, uměleckými díly, aniž byste poškodili zeď.

Barvy magnetické a tabule - FOTOGALERIE

Magnetické a deskové barvy jsou skvělým nápadem pro zajímavou nástěnnou dekoraci. Umožňují také časté experimenty se změnami interiérového designu a vše se provádí rychle, efektivně a příjemně. Zkontrolujte, jak vypadají v různých interiérech.

Nové nápady: jak používat tabulí barvy?

Nápad na zeď: barevná tabule a magnetická barva

Jak používat tabulí barvy?

Interiéry s tabulí barvy GALERIE

Kategorie: