Vložte do koupelny co nejvíce bílé a lesklé barvy. Světlo odrážející dlaždice a zrcadla vizuálně zvětší prostor a vytvoří v interiéru klima, do kterého se vejde volně stojící vana. Kde koupit: Design - Keramag umyvadlo; zrcadlo - TK Maxx; Londýn - dlaždice Tubądzin; vana - Castorama; svítidla - BB Home; automaty - Rossi.

Ani malá koupelna, udržovaná v duchu GLAM, se neobejde bez … stylové vany na nohou! Právě toto zařízení hraje v kouzelném stylu první housle. Ostatní prvky ustupují svému místu a úhledně skládají prostor kolem něj. Podívejte se na uspořádání koupelny v duchu NEO-glamour, inspirovaného černobílým a art-deco stylem!

Fascinace černou a bílou - věčný kánon dokonalosti protikladů - je ideální pro uspořádání kouzelné koupelny. Koupelna v duchu NEO-kouzla se vyznačuje grafičtější formou dekorace a inspirace ve stylu art-deco (namísto velmi dekorativního baroka, adoptovaného v různých variantách kouzlem). V malé koupelně jsou důležité proporce, budují interiér a určují míru a množství nezbytné (nebo zbytečné) dekorace.

Malá koupelna ve stylu glamour: klasická inspirace

Podlaha je obložena velkoformátovými cementovými deskami v černé barvě. Díky použití velkých prvků byla hustota spojů minimalizována. A to zase opticky zvětšilo povrch podlahy a poskytlo kontrastní základ pro stylovou vanu na nohou. U tak malého koupelnového prostoru je třeba se postarat o prostor kolem vany - je důležité poskytnout více volného místa alespoň na jedné z jeho kratších stran. V opačném případě se styl vany změní na nevýhodu a vysněná vana na jejích nohou, stlačená těsně mezi stěnami, ztratí veškeré své kouzlo. Můžete také ušetřit místo tím, že vyberete malý dřez a vzdáte se skříňky pod umyvadlem. Stěny v koupelně byly lemovány až do výšky 2/3 bílými, zkosenými dlaždicemi. Pro diverzifikaci nástěnného umění byly vybrány dvě velikosti koupelnových dlaždic (čtverce a obdélníky), které byly uspořádány v duchu neochotné náhodnosti. Na jednom místě na zdi se objevuje fragment černé prosklené glazury - jako prosklený rám jednoduchého zkoseného zrcadla. Černé, rovnoměrné, dvouřadé prosklené čtverečky stylově zdůrazňují zrcadlovou zónu v uspořádání stylové koupelny. Jedna zeď nad linií glazury byla natřena tmavým grafitovým stínem, druhá byla ponechána v bílém. Toto ošetření dokonale vyvažuje interiér s barvami a přidává centimetry. Na opačné straně umyvadla jsou na glazuru namontovány podélné, také zkosené, zrcadlové panely, ve kterých můžete volně vidět. Do místnosti také přidávají optický objem.

Černá a bílá koupelna NEO-Glamour: inovace příslušenství

Neviditelné dodatky vytvářejí veškerou tuto charakteristickou NEO-Glamour atmosféru. Figurka růžová žába, náhodně číhající hned za stylovou vanou, nebo růžové ručníky s květinovým motivem jsou nejživější a zároveň nejmodernějšími akcenty koupelny ve stylu NEO-Glamour. Rohová police s barevně sladěnými doplňky do koupelny přináší barevný nádech v rohu koupele. Lampa - nástěnná lampa, která je inspirována dekorativní jednoduchostí a ušlechtilostí ve stylu art-deco, zavěšuje těsně nad linii glazury a dodává interiéru eleganci.

Moderní volně stojící vana: módní způsob, jak pěknou koupelnu

Oválná vana: aranžování fotografií

Koupel nohou: nadčasová krása

Černá vana v koupelně

Kategorie: