Průmyslový styl získává stále větší oblibu. Jeho častým motivem jsou keramické dlaždice v obývacím pokoji. Průmyslový styl je zima a jednoduchost, proto navrhujeme, které dlaždice v obývacím pokoji budou efektivní a trvanlivé. Lofty jsou prostory, které jsou jasně spojeny s průmyslovým stylem.

Průmyslový styl je především jednoduchost a velké, ne přetížené prostory. Do západní Evropy přišel z USA, o něco později se dostal do Polska. Interiéry podkroví jsou obvykle zakončeny keramikou, surovým dřevem a kovem. Keramické dlaždice jsou ideální pro dokončování podlah ve velkých postindustriálních prostorech. Čím větší je velikost dlaždic, tím lépe. Druhá znaková charakteristika průmyslového stylu, vedle keramických obkladů, v loftech je šedá . Vybrali jsme několik nápadů pro obklady v obývacím pokoji, které odpovídají průmyslovému stylu. Takové dlaždice budou fungovat jak v podkroví, tak v moderním bytě v panelovém domě.

Průmyslový styl: šedé keramické dlaždice nejen v koupelně

Až donedávna jsme keramické dlaždice spojovali pouze s kuchyní a koupelnou, někdy se vstupním prostorem. Nedávno, zejména milovníci průmyslového stylu zavedli keramické dlaždice v šedé barvě pro uspořádání obývacího pokoje. Ve velkých prostorech obklopených jednoduchým nábytkem se velkoformátové šedé keramické dlaždice ocitají dokonale a zdůrazňují měřítko interiéru. Díky nim, například ve Varšavě, se můžeme cítit jako v New Yorku Soho. Další výhodou podlahy v obývacím pokoji zakončené keramickými dlaždicemi je snadné propojení místa odpočinku s pracovištěm. Hladký přechod z jednoho místa na druhé - charakteristický rys průmyslového stylu - je velmi důležitý, například pro umělce, zejména ty, kteří milují lofty.

Průmyslový styl: dlaždice v obývacím pokoji

Chcete-li si však užít průmyslového stylu, nemusíte být vlastníkem obrovského prostoru. Inspirací průmyslového stylu je i menší interiér. Podívejme se na keramické dlaždice v menších formátech, protože každá kolekce obsahuje keramické dlaždice v různých formátech, které odpovídají loftům i bytům. Je dobré se pokusit získat dobrý design interiéru obývacího pokoje, ve kterém bude velikost dlaždic upravena podle velikosti obývacího pokoje a odpovídajících barev. Šedá barva keramických obkladů dobře zvýrazní a doplní původní detaily, jako je instalace nebo elektrická instalace, vedené podél stěn. Pokud tedy chceme představit průmyslový styl, nikdy tyto skryté prvky neskryjeme.

Barevné doplňky: uspořádáme se v rytmu barev!

Kategorie: