Wanda pochází ze Zielony Góry. Přišla do Poznaně studovat. Postupem času se zamilovala do tohoto města a do Wojtek, narozeného Poznaniána.

Wanda viděla skandinávskou jednoduchost v kině a na zahraničních blogech. Zahřál ji vlastním způsobem - přírodními přídavky, zelení rostlin a vůní domácího jablečného koláče.

Byl to krátký míč. Když se rozhodli opustit centrum Poznani, bylo známo, že se postaví v bezprostřední blízkosti Wojtekova rodinného domu. A tak svou únavnou práci provedli ve formě hledání dokonalého spiknutí. - Celý proces trval něco přes rok - připouští Wanda. Užívají si příměstské umístění a blízkost svých prarodičů. - Vždy si od nich můžete půjčit příslovečnou sklenici cukru. A protože na světě jsou dívky, prarodiče pro nás jsou neocenitelnou podporou - dodává.

Rodinný azyl

Chtěli útulný dům naplněný světlem. S velkou pohodlnou pohovkou v obývacím pokoji a dřevěným stolem, na kterém mohli až do pozdního večera viset s rodinou a přáteli. Wanda miluje změny v interiéru, a proto potřebovala jednoduchá, neutrální řešení. Wojtek jí úplně důvěřoval. Rozhodl se, že nejlepších výsledků bude dosaženo, když bude mít volnou ruku. Mýlil se. Její přirozená atmosféra pro zdobení a hledání originálního příslušenství, velká kolekce časopisů o interiérovém designu a tisíce inspirací z polských a zahraničních blogů vytvořily interiér, o kterém oba snili.

Kouzlo řemesel

Nelíbí se jim nepřehledný prostor - pečlivě filtrují položky, které končí v jejich domě. Nejcennější jsou ručně vyrobené z malých dílen. Rádi je kupují a žonglují - dřevěné stoličky od značek Daro Meble a Wild Wood Stories putují kolem domu. Sbírka makram a plakátů roste každý měsíc. - Máme jich několik a stále se objevují nové. Wojtek se směje, že stěny brzy vyčerpají prostor - vysvětluje Wanda.

Kategorie: