Jak rychle obnovit krásu podlahy na balkoně, aniž byste museli pracně falšovat staré dlaždice a drahé nahrazovat nové? Řešením jsou … dřevěné kompozitní platformy. Zkontrolujte, jak rychle a nezávisle renovujte podlahu na balkoně!

Nenechte se oklamat: déšť, slunce, mráz a mnoho let používání nechávají klasické balkonové dlaždice v nepříliš atraktivním stavu. Jak můžete rychle obnovit estetický vzhled vaší balkonové podlahy? Jak změnit normální balkon na nejpříjemnější léto v bytě?

Jak rychle obnovit podlahu na balkóně: výhody dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha na balkoně je plus. Kromě zjevných estetických hodnot, teplé dřevěné aury parketové podlahy, každé ráno cítíme příjemné teplo pod nohama stojícím na balkóně s šálkem horké kávy. Rychlá instalace bez dodatečné malty zlepší náklady na nákup. A spokojenost příjemných letních chvil na terase neocenitelně odměňuje práci vloženou na balkon. Kompozitní dřevěná podlaha je navíc ideální pro malé oblasti městských balkonů (na rozdíl od rozsáhlých ploch teras - další obklady fungují lépe).

Jak rychle obnovit podlahu na balkóně: jaká je cena materiálu

Dřevěné dlaždice jsou k dispozici v extrémně širokém cenovém rozpětí, ale téměř v každém obchodě pro kutily. V závislosti na druhu dřeva a stupni jeho ochrany před vnějšími vlivy (lakované specializovanou přípravou dřeva, lakem nebo jiným) se může cena pohybovat od několika desítek do několika stovek zlotých za metr čtvereční. Protože je však výběr bohatý, můžeme se zaměřit na zlatý průměr přizpůsobený našim a našim balkónovým potřebám.

Jak rychle obnovit podlahu na balkóně: pojďme k instalaci

Populární čtvercové panely - kompozitní platformy jsou k dispozici v různých provedeních a barvách. Mají velmi intuitivní systém odtoků, díky kterému velmi rychle (bez malty) spojíme následné prvky podlahy „kliknutím“. Metoda montáže je proto velmi jednoduchá a intuitivní. Podobně jako v případě montáže tradičních podlahových panelů (i když mnohem jednodušších), dřevěných kompozitních plošin uspořádaných na principu skládačky, se během několika minut hladce spojíme. Nevyžadují použití žádných dalších nástrojů nebo pomocníků. Všechny prvky jsou stejné, takže se dokonale hodí k sobě. Konstruovaná konstrukce není trvale připevněna k zemi, takže ji můžeme rychle rozebrat a vzít s sebou na jiné místo (např. V případě stěhování nebo zimní sezóny). Dřevěná balkonová podlaha může být položena rovně (podélně) nebo střídavě, takže je systém zajímavou parketovou mozaikou. Na rozdíl od podlahových panelů není taková přesnost vyžadována - malé prostory a mezery mezi dřevěnými dlaždicemi jsou záměrné a zamýšlené. Případné nerovnosti také neovlivní celkový obraz podlahy - dřevo má svá privilegia, a proto jeho nedokonalé vlastnosti paradoxně podmaní konečný účinek našeho balkonu s dřevěnou podlahou.

Jak rychle obnovit podlahu na balkóně: dejte si pozor na pasti

Pokud je zábradlí balkonu namontováno na vnější straně balkonu, máme extrémně snadnou záležitost - položíme a pokládáme dlaždice na nejjednodušší obdélník na povrchu podlahy podlahy na světě. Pokud však musíme zakrýt dřevěné zábradlí dřevěným obkladem, věnujme se více času a vyzbrojme dobrou skládačkou. Také tato aktivita by neměla být pro začátečníka příliš velká, dokonce ani pro kutily. POZOR: než půjdete do obchodu pro kutily, abyste získali dřevěné obklady, ujistěte se, že mírné zvýšení úrovně díky novému obložení vám umožní volně otevírat balkonové dveře.

Kategorie: