Velikonoční prostírání

Představujeme nápady na Velikonoce a navrhujeme, jak vyrobit chutná plněná velikonoční vejce. Také zkontrolujte, která tradiční vánoční jídla, jako je kyselá polévka, klobása nebo paštika, stojí za vyzkoušení a které dorty budou nejoblíbenější. U nás také vyrobíte originální velikonoční vajíčka ve stylu eko a krásně ozdobíte dům a stůl na Velikonoce.

Velikonoce nemohou jít bez tradičních jídel a vánočních ozdob. Navrhujeme, které recepty stojí za vyzkoušení: co připravovat dorty, jaký je nejlepší recept na plněná vejce a jak zdobit velikonoční vajíčka a doma na Velikonoce!

Nápady na Velikonoce: plněná vejce

Vejce plněná nádivkou jsou jednoduchým a časově náročným způsobem, jak připravit chutné, tradiční jídlo. Vše, co musíte udělat, je vařit vejce, oloupat je (můžete je také nechat), vyhloubit je, přidat do ingrediencí správné ingredience, promíchat a připravit velikonoční vajíčka. Existuje spousta možností a kombinací.

Velikonoční vejce: recepty

Velikonoční vejce plněné parmskou šunkou - recept zde

Velikonoční vejce plněná ve skořápce - recept zde

Velikonoční vejce plněné ořechy - recept zde

Recepty na Velikonoce: kyselá žitná polévka, bílá klobása, paštika

Letošní velikonoční recepty musí zahrnovat tradiční jídla. Představujeme verze pro zaneprázdněné lidi. Na velikonoční stůl nesmí chybět polská kyslá polévka, bílá klobása - například pečená nebo voňavá domácí paštika. Vybrali jsme nejzajímavější velikonoční recepty, které stojí za vyzkoušení:

Tradiční polévka pro zaneprázdněné lidi - recept zde

Pečená bílá klobása - recept zde

Tradiční stará polská paštika - recept zde

Nápady na Velikonoce: domácí koláče

Nic nenahrazuje vonné, čerstvé koláče vyjmuté z vaší vlastní trouby. Velikonoce by měly oplývat prázdninové mazurky, muffiny a tvarohové koláče. Některé z našich dortů na Velikonoce jsou tak jednoduché, že je můžete dokonce upéct v neděli ráno. Nezapomeňte zkontrolovat následující recepty:

Velikonoční dort: kajmak mazurek - recept zde

Dort na Velikonoce: čokoládový dort s pomerančovou kůrou - recept zde

Velikonoční dort: lahodný pomerančový tvarohový koláč - recept zde

Nápady na Velikonoce: Velikonoční vajíčka a dekorace

Letos se zaměřujeme na přírodu, proto doporučujeme zdobení vajec přírodními metodami. V závislosti na vašich oblíbených barvách budete potřebovat červené zelí, ibišek, kurkuma, cibuli nebo špenát k barvení vajec. V odvarech připravených z nich potřebujete pouze vejce nebo vařit. Můžeme také ozdobit ekologická velikonoční vajíčka vzory - například z listů.

Velikonoční dekorace: ZOBRAZIT FOTOGALERIE

Nezapomeňte na velikonoční dekorace domů a stolů. Doplňky a dekorace v zelené, růžové, modré a dokonce červené jsou perfektní. Podívejte se do galerií, jak pěkně vyzdobit dům a velikonoční stůl.

Velikonoční zajíčky malé a velké

Ozdoby na Velikonoce ve skandinávském stylu

Velikonoční barvy: jak je použít při dekoracích? INSPIRATIONS

Dekorace velikonoční vajíčka. Jak zdobit velikonoční vajíčka?

Kategorie: