Praktickým a estetickým řešením je LED pásek nalepený ze spodní části postele. Poskytuje neinvazivní noční osvětlení a vypadá speciálně. Pro tento typ osvětlení doporučujeme LEDS SET B-SE SGL od Kanlux.

Když přemýšlíme o účinném a praktickém osvětlení, často dosahujeme LED pásů. Často také chceme používat světla, která reagují na pohyb nebo denní dobu. Bohužel to často vyžaduje instalaci dalších konektorů, připojení pásky přímo k síti a nákup dalšího zdroje napájení. Sady Kanlux LEDS jsou osvětlení, které nabízí nejen širokou škálu výhodných funkcí, nevyžaduje další zařízení ani změny v elektrické instalaci.

LED pásky jsou oblíbeným způsobem zajímavého osvětlení interiéru. Obzvláště chceme dosáhnout tohoto typu osvětlení v kuchyni a vestavěných skříních. Často to však zahrnuje změny v elektrické instalaci a nákup dalších zdrojů napájení. Sada proužků Kanlux LEDS SET jsou proužky LED, které nevyžadují žádné další změny a nabízejí celou řadu dalších možností.

Kde používat LED pásky?

Klasickým použitím LED pásky je osvětlení kuchyňských desek. Lepíme páskou na spodní část horních skříní, abychom jasně a rovnoměrně osvětlili pracovní prostor pracovní desky.

Osvětlení skříní a skříní je dalším velmi běžným použitím. Pruh můžeme pohodlně skrýt za rámem skříně nebo pod horní policí. Díky tomu je interiér skříně rovnoměrně osvětlený a jeho používání se stává velmi pohodlným.

Nejedná se však o všechny aplikace. LED pásky budou při lepení pod police vypadat skvěle jako osvětlení knihovny. Pozoruhodným řešením bude také osvětlení LED lampami. Lepené pásky zespodu zajistí měkké a pohodlné noční osvětlení v ložnici. Totéž lze udělat pro pohovku nebo dětskou postýlku, která poskytuje jedinečný světelný přízvuk.

LED pásky jsou ve skutečnosti univerzálním řešením a neváhejte je namontovat kamkoli budete chtít. Nebojme se experimentů. Nezávislé sady LEDS SET od společnosti Kanlux nám poskytnou ještě větší svobodu v designu osvětlení.

LEDS SET od Kanlux - módní osvětlení na dosah ruky

V závislosti na našich potřebách a možnostech zahrnuje nabídka řady LEDS SET osvětlení baterií a sady napájené ze sítě. Zahrnují také baterie napájené sady, které můžeme nabíjet ve volném čase, aniž bychom museli vyměňovat baterii.

LEDS SET je také široká škála automatických funkcí. Soupravy jsou vybaveny různými senzory, které nám umožní určit, kdy a na jak dlouho by se světlo mělo rozsvítit v místě, které vybereme. Vybrané modely jsou navíc vybaveny regulací výkonu, kterou lze ovládat i bez kontaktu!

Popruhy jsou připevněny na odolnou lepicí pásku a správně namontované budou sloužit po velmi dlouhou dobu. Všichni svítí příjemným, neutrálním bílým světlem s výkonem 180 až 450 lumenů v závislosti na modelu.

Kanlux pásky se senzorem pohybu

Sada LEDS W-SE BTRY je perfektním řešením pro vestavěnou skříň. Toto světlo se používá jen zřídka, takže nebudeme muset přemýšlet o výměně baterie velmi často. Páska je dlouhá jeden metr, ale můžeme ji snadno přizpůsobit našim potřebám: pás lze zkrátit každých 33 milimetrů.

Důležitou funkcí, která vám umožní optimalizovat spotřebu baterie a přesně přizpůsobit osvětlení našim potřebám, je schopnost nastavit trvání světla od 35 sekund do 6 minut.

LEDS SET W-SE ACCU je sada s dobíjecí baterií. Funkčnost jako v sadě s bateriemi, ale není třeba je vyměňovat. V tomto případě je doba osvětlení - 20 sekund při prvním zapnutí a 15 sekund u dalších. Popruh lze zkrátit každých 33 mm.

Sada se senzorem pohybu a LEDS SET B-SE SGL napájení bude skvělé jako osvětlení pro spodní část postele, pohovky nebo dětské postýlky. Bude probíhat v noci, aniž by rušil klid pražců a únavu očí těch, kteří právě vstali. Perfektní jako jemné akcentní osvětlení.

Tato sada se připojuje přímo ke kontaktu. Nastavitelné nastavení doby hoření od 35 sekund do 6 minut a 22 sekund. 20 centimetrový pásek lze zkrátit každých deset centimetrů. LEDS SET B-SE SGL je k dispozici v jedno a dvojité verzi. Dvojitá verze obsahuje dalšího distributora a další rozšíření. Svítí výkonněji než baterie a dobíjecí modely.

Kanlux - LED pásek se stmívatelnou nebo nastavitelnou intenzitou světla

LEDS SET S-DIM TS je jedinečné osvětlení. Sada obsahuje LED pásek, napájení a spínač s funkcí stmívání. Ideální pro osvětlení kuchyňské desky nebo polic. Můžeme si vybrat mezi dotykovým a bezdotykovým spínačem.

Pomocí této sady můžeme upravit její světelný výkon od 7% do 100%. Bez zapnutí lze nastavit nejen zapnutí a vypnutí. Intenzitu osvětlení také určíme pomocí intuitivních gest. Každých pět centimetrů lze zkrátit jeden a půl metru.

Kategorie: