Dama kuchyňská kapuce - vypadá skvěle v duetu

Moderní kuchyně jsou plné funkčních dekorací. Geniální formy a dekorace se objevují také na domácích spotřebičích. Moderní kuchyňské digestoře úspěšně hrají roli zajímavých lamp, které osvětlují varnou zónu. A co víc, jsou stále technologicky vyspělejší a jsou fantastické v uspořádání s kuchyňským ostrovem.

Odsavač par nebo lampa? Při pohledu na některé moderní modely není těžké udělat chybu. Mohou úspěšně předstírat, že jsou lampou, dekorací nástěnné malby nebo zmizí, když nejsou potřeba. Technologicky vyspělé kapuce navíc díky svým filtrům nejvyšší kvality pracují velmi tiše a vyzařují příjemné světlo.

Ostrov kapuce - dozvědět se o jeho vlastnostech

Odsavače par jsou k dispozici v mnoha formách a typech. Ostrovní kapuce je způsob, jak představit zřetelný, moderní důraz na uspořádání. Toto zařízení je namontováno na strop přímo nad sporákem. Funguje nejlépe v takovém uspořádání, jako je kuchyňský ostrov. Vzhledem k tomu, že kapuce ostrova je obvykle umístěna v samém středu kuchyně, návrháři vyvíjejí veškeré úsilí, aby zajistili, že se nejedná pouze o praktický absorbér zápachu, ale také o výzdobu interiéru . Moderní ostrovní digestoře využívají energeticky úsporné LED osvětlení . Proto takové zařízení úspěšně hraje roli stropní lampy. Pod komínovým kouřem jsou namontovány klasické ostrovní digestoře. Modernější zařízení pracuje v uzavřeném režimu - proto je jeho lehkost a podoba podobná lampě. Odsavač par z vysoce kvalitních materiálů a okouzlující důmyslný design je volbou pro roky.

Užitečné informace: pokud má být kapuce silným aranžovacím prvkem, vyberte si model s krásnou řadou, z vysoce kvalitních materiálů a zdůrazněte dekor. Tohoto efektu můžete dosáhnout pomocí principu kontrastu (např. U retro interiéru si můžete vybrat moderní kapuci, která má ekonomickou podobu). V moderních kuchyních si zahrajte s barvou nebo jen formou a nechte kapotu, aby se podobala designové lampě nebo soše.

Kukly Falmec - ekologický design

Klopy ostrovů Falmec jsou vyráběny mimo jiné vyrobeno z pevné oceli a skla. Kombinace těchto dvou materiálů je kvintesencí moderního stylu v designu interiéru. Zařízení jsou vybavena výměnným kovovým filtrem, který lze pohodlně prát. Okm Falmec je těžké odolat - svádějí formou a originálním osvětlením, které doplňují výzdobu otevřených prostor. A konečně, protože značka neustále zlepšuje ekologické technologie, zjistili jsme, že skutečně dávají smysl! Mezi průlomové řešení patří například NRS®, snížení objemu kapuce o 82%, a systém ionizačního vzduchu E.ion®.

Odsavač par

Čištění a zdobení

Kuchyňské digestoře Falmec jsou klamně podobné moderním stropním lampám. Nová řada kapuce zahrnuje modely navržené nejlepšími designéry. Nejnovější trendy v designu vedly k nové, malé velikosti motoru Circle.Tech, což nám umožnilo vytvořit kompaktní kapuce s minimální tloušťkou a malými tvary.

Na rozdíl od tradičních kuchyňských digestoří fungují nejnovější modely Falmec horizontálně místo vertikálně. V praxi to znamená, že nasávaný vzduch je přenášen filtrační jednotkou obklopující motor. Díky kruhovému tvaru pracuje kapota velmi tiše - odpadní vzduch je rovnoměrně distribuován. Použitá technologie kombinuje současné trendy designu s plnou funkčností.

Digestoře Vetra (vlevo) a Soffio (vpravo)

V designu kapuce ostrova Falmec dominují zjednodušené tvary známé z moderních závěsných lamp. Můžete si vybrat saténový nebo lesklý povrch . Také v barvách můžete vidět inspiraci jak univerzálních barev (bílá, šedá, černá), tak i těch, které vládnou v trendech designu interiéru: mosazná barva nebo jantarová barva. Díky tak velkému množství forem je snadné si vybrat kuchyňskou digestoř, která odpovídá vybavení bytu, zejména osvětlení.

Výkon kuchyňské digestoře

Kuchyňská digestoř by měla být vybrána podle objemu místnosti. Jak na to Nejprve vynásobte podlahovou plochu výškou, pak vše o 6. Například v uzavřené kuchyni o objemu 60 m 3 stačí kapota s kapacitou 360 m 3 / h. Pokud je kuchyně s takovým prostorem otevřená do obývacího pokoje, je lepší vynásobit objem 10 (600 m 3 / h). Kuchyňské digestoře Falmec se vyznačují kapacitou 600 m 3 / h.

Moderní kapuce s motorem Circle.Tech

Falmec je průkopníkem v oblasti filtrace kuchyňského vzduchu. Výše uvedená nová řada kapuce je založena na pokročilém motoru Circle.Tech . A jak funguje inovativní filtrační technologie? Používá materiály vyskytující se v přírodě, tj. Uhlík a zeolit, pro zajištění větší účinnosti filtrace. Filtr Carbon.Zeo (tj. S uhlíkem a zeolitem) se používá v digestořích s technologií Circle.Tech. Při normálním používání se doporučuje regenerovat každých 18 měsíců a vyměňovat je každé 3 roky. Chcete-li regenerovat filtr Carbon.Zeo, stačí jej vložit do trouby předehřáté na 200 ° C po dobu asi 2 hodin.

Kategorie: