Výběr neutrální barvy v pokoji chlapce je skutečnou výzvou. Malý nájemce se musí ve svém pokoji cítit bezpečně a pohodlně. Na druhé straně se doprovodné barvy interiéru jako první naučí. Zajímají ho? Jaké barvy interiéru budou fungovat pro prvních pár let dospívání chlapce, aby nemusel podstoupit další renovaci ve školce? Zaměřujeme se na zelenou s modrou!

Zjevně děti nejprve rozpoznají černou. Tmavé, intenzivní barvy tedy stimulují rozvoj malého muže. Ale kdo si dovoluje ozdobit dětský pokoj v černé barvě? Každopádně taková potřeba není - intenzivní granátová jablka, greeny, grey nebo purpurové rostliny se v prvních měsících používání chlapeckého pokoje novým nájemcem úspěšně osvědčí!

Modrozelený pokoj pro chlapce: nábytek s mnoha tvářemi (oči?)

Dětská série Meee nábytku VOX s prvky ze dřeva, bílé a zeleně, vypadají lehce a má mnoho funkcí. Zkontrolujte si, zvláště v prvních měsících života vašeho batole. Funkční převlékací stolek s přístupem ze širší a užší strany nábytku, „nebo samo-houpací“ design postýlky jsou řešení, která usnadňují každodenní péči o batole, zvláště důležité během dětství. Několik pohyblivých, barevných a chrastících postýlek stimuluje vývoj a zvědavost dítěte. „Uzavřená“ spodní zásuvka pod měnícím se stolem zabraňuje zaseknutí prstů prolézajícího průzkumníka.

Modrozelený pokoj pro chlapce: opakovatelnost vzorů

Kulaté prvky nábytku (oko?) Našly opakování kruhového vzoru v pletené obálce v modro-zeleném hrášku a v bodkovaných pražcích zobrazených na věšáku. Závěs také není náhodný - zamýšleným efektem jsou také kulaté barevné konce. Pruhy se nacházejí v modro-zeleném koberci i ve vodorovném nákresu čela nábytku. Rovněž rytmus knih uspořádaných na policích ve výklenku, jakož i příčky kočárku vytvářejí svislé a vodorovné čáry, které zapadají do vizuální koncepce designéra.

Modrozelená místnost pro chlapce: tónujeme pozadí

Neutrální bílé stěny jsou vždy dobrým řešením pro nerozhodnuté. Díky nim v budoucnu stačí změnit uspořádání a změnit styl a funkci místnosti pro nové potřeby dospívajícího batole, stačí změnit dekorace a textilie. Dřevěné prvky v nábytku, fotorámečky a na podlaze jemně zahřívají chladné barvy dekorace. Jsou také fantastickou základnou pro současné a budoucí uspořádání chlapcova pokoje.

Modro-zelený pokoj pro chlapce: barevné doplňky

Barevné doplňky jsou příjemným odrazovým můstkem pro bělost stěn a utlumený nábytek. Malované v barevných kruzích a přátelských zvířatech, hračka na hrudi nebo miniaturní houpací křeslo pro malé starší batole jsou vždy okouzlujícími akcenty odpovídajícími dětskému pokoji. Navíc, nedávno módní "světlo z koulí", které viselo podél police, přináší příjemné, zasněné teplé světlo. Je ideální pro večerní spánek.

Zařídíme dětský koutek ve starším dětském pokoji. GALÉRIE IDEAS

Pokoj pro dítě: inspirace, aranžmá, doplňky

Módní chlapecký pokoj: vybíráme nábytek a doplňky

Kategorie: