Geberit AquaClaen Mera Komfortní toaleta se systémem WhirlSpray.

Sprchový záchod je vrcholem osobní hygieny na záchodě. Je estetický, pohodlný a technologicky vyspělý. To vám umožní vyhovět hygienickým potřebám a ušetřit místo v koupelně. Jaké vlastnosti kombinuje? Jaké jsou jeho hlavní výhody?

Čištění toalet se v koupelnách stále častěji objevuje. V některých evropských zemích se již stávají standardem vybavení. Není divu Používají se pohodlně, mají inovativní funkce a vypadají elegantně v koupelně. Uvědomují si ideál, který stojí za celou řadou souvisejících produktů, jako je bidet, bidet a mycí deska, ale ve formuli mnohem pohodlnější pro uživatele.

Mytí toalety - královna osobní hygieny na toaletě

Prací toaleta je ve svém oboru zvláštním produktem. Podívejme se, jak to vypadá ve srovnání s jinými řešeními.

Klasickým toaletním hygienickým zařízením byl bidet . Obvykle se hodí do záchodové mísy, ale vyžaduje velkou koupelnu a kromě připojení horké a studené vody - přípravu samostatného kanalizačního připojení. Přitlačil se do příliš malé koupelny a vypadal nepříznivě. Důležité je, že to bylo také oddělené zařízení od toalety, což v praxi mohlo být nějaké nepohodlí.

Bidet byl odpovědí na některé nedostatky bidetu, považované především za řešení pro malé koupelny. Tato malá sprchová hlavice, která měla být umístěna blízko záchodu, nezabírala další prostor a umožnila umývání beze změny místa.

Mycí desky byly velkým kvalitativním skokem. Vybaveny čisticími tryskami, často s možností regulace proudu, zavedly toaletní hygienu do nové éry, kde se určité činnosti staly tak zřejmými, že probíhají téměř samostatně. Vyžadovali však z velké části odpovídající mísu. Jinak to byl zjevně samostatný prvek.

Sprchový záchod odstranil všechny nevýhody svých předchůdců a doplnil jejich výhody řadou dalších zařízení, o kterých tvůrci bidetů ani nesnili. Jednou z jeho významných výhod je skutečnost, že nevyžaduje žádný další prostor. Můžete tak snadno nahradit běžnou existující toaletu v koupelně za modernější řešení.

A co je toaleta se sprchou? Plně automatické hygienické řešení, které poskytuje uživatelům svěžest a pohodlí. Navíc, jako jednotně navržené celkové zařízení, může potěšit oko moderním minimalistickým designem. Příkladem jsou dvě toalety Geberit AquaClean: Mera a Sela.

Geberit AquaClean - ať už vaše srdce touží

Sprchové záchody AquaClean jsou vybaveny oscilujícím sprchovým systémem. Speciální tryska uvolňuje proud, jehož tlak a teplotu lze průběžně upravovat. Samotná poloha trysky je také pod kontrolou uživatele. Všechny možnosti jsou ovládány z bezdrátového ovladače nebo mobilní aplikace. Vaše preference můžeme uložit do paměti zařízení - vytvořte až čtyři profily, jejichž nastavení bude k dispozici jediným prstem.

Mycí toaleta (včetně nejnovější nabídky Geberit - model Sela) se také postará o sušení. Speciální tryska nasměruje proud teplého vzduchu směrem k nám, celý proces se uzavře a poskytne nám plný pocit pohodlí bez dalšího úsilí.

Série AquaClean navíc nabízí speciální trysku s jemným proudem pro intimní hygienu žen.

AquaClean - funkce a použití

Toalety Geberit jsou nejen dokonale integrovanými mycími funkcemi. Toalety v této řadě se vyznačují také výjimečnou kvalitou, pokud jde o čistotu a pohodlí:

  • samočištění - rotující proud provzdušněné vody (technologie praní WhirlSpray) praní přesněji a efektivněji,

  • uznání uživatele - funkce, která vám umožní spustit sprchu pouze v případě, že uživatel sedí na záchodě, takže sprcha se nespustí náhodným stisknutím tlačítka napájení,

  • tiché a přesné proplachování - to vše díky asymetrické geometrii bezrámové keramické misky s technologií TurboFlush vyvinutou společností Geberit, optimálně přizpůsobené nádržce Geberit,

  • funkce automatického odstraňování vodního kamene,

  • speciální vrstva zabraňující hromadění nečistot .

"Osobním úkolem pro mě jako konstruktéra je zajistit, aby záchody AquaClean nevypadaly jako technická zařízení, ale aby jejich design jim umožnil dokonale zapadnout do uspořádání koupelny."

Christoph Behling - návrhář

Vybrané toalety vyššího standardu jsou navíc vybaveny funkcemi, které mohou zvýšit komfort používání toalety na další úroveň.

  • Extrakce nepříjemných pachů. Voštinový katalytický keramický filtr zajišťuje důkladné čištění vzduchu před jeho vrácením zpět do místnosti. Extrakce se aktivuje automaticky, když uživatel sedí na toaletním sedadle.

  • Automatické zvedání a spouštění desky .

  • Vyhřívaná deska.

  • Měkké orientační světlo - pro pohodlnější použití v noci.

Všechny funkce se spouští automaticky díky systému detekce uživatelů.

Sprchové toalety Geberit AquaClean. Design na míru

Elegantní design je zaručen designem Christopha Behlinga. Speciální chromované pouzdro vyvolává dojem lehkosti a elegance. Nejnovější technologie a různé funkce nejmodernějších mycích toalet znamenají, že úroveň pohodlí v koupelně i pocit svěžesti a čistoty nabývají zcela nového významu.

Mytí WC - přesvědčte se sami

Mycí toalety jsou výrobky, které zajišťují nejvyšší možný komfort při používání toalet. Kvalitativní skok si lze jen těžko představit. Zájemci mohou vyzkoušet zařízení v předváděcí místnosti výrobce. Každý může vidět, jak fungují různé toaletní funkce a jak se liší různé modely. Showroom Geberit ve Varšavě zve každého, kdo přemýšlí o zvýšení úrovně pohodlí v jejich životě.

Více informací o řešeních Geberit: www.geberit-aquaclean.pl

Kategorie: