Standardní nábytek je obývací pokoj v konfiguraci 2 + 1. Avšak čas, kdy byla křesla vybrána pro pohovku, bylo čalounění odpovídajících čalounění ve stejné barvě a ve stejné struktuře pryč. Nastala éra zjevného nesouladu. Volně kombinující styly, žonglování barev a juxtaposing různých stylistických linií - to je nyní horké. Jak kombinovat styly? Jak kombinovat křeslo s pohovkou tak, aby nevytvářely dojem náhodného výběru?

Uspořádání obývacího pokoje často začíná výběrem obývacího nábytku. Jakmile jsme se rozhodli pro standardní řešení 2 + 1, tj. Kapačku se dvěma křesly. Všechno (nutně!) Ve stejném stylu! Jeden materiál, jedna barva, stejný styl Ale pozor! To je minulost! Nyní v módě existuje celá řada různých stylů, které kombinují různé textury a různé barvy. Koneckonců, nikdo neřekl, že všechno musí být stejné!

Nábytek do obývacího pokoje: různé styly a žádná pravidla

Výběr hladké a jednoduché pohovky do obývacího pokoje je bezpečné a univerzální řešení. Jednoduché krychlové bloky se snadno přizpůsobí životnímu prostředí a zanechávají nám velkou volnost při formování stylu obývacího pokoje. Původní a poněkud riskantní kombinace s stylisticky odlišnými křesly mu dodá jedinečný charakter. Dalším odvážnějším řešením je zaměřit se na divadelní podoby nábytku a vzorovaných tkanin, které odkazují na styl padesátých a šedesátých let. Znamená to, že jsme nějak omezeni a omezeni? V takovém případě jsme povinni zvolit pro klasickou pohovku jednoduchá klasická křesla? Naopak! Takový nesoulad má své kouzlo a zvláštní uspořádání nábytku do obývacího pokoje určí charakter uspořádaného prostoru.

Nábytek do obývacího pokoje: lepicí prvek

Taková originální kombinace však dává jednu podmínku: klidné, tiché pozadí. Ujistěte se tedy, že se v jednom interiéru příliš neděje a vyberte jemné doplňky do původní sady pro volný čas. Za tímto účelem si můžeme zvolit hladký koberec, jednoduchý stůl nebo přírodní barvy stěn. Pokud však nejsme zcela přesvědčeni o těchto avantgardních souvislostech v oblasti nábytku pro volný čas, máme uvolněnější nabídku. Nechtějí jít od extrémů k extrémům a rozhodovat se o jednoduchých a klasických sestavách, riskovat s formou nábytku a zároveň představovat prvek, který spojuje interiér se stylistickou rozmanitostí. Nechť je například barevný přízvuk harmonií interiéru. Pokud se rozhodneme pro charakteristické křeslo v živé barvě, která se stylisticky liší od zbytku nábytku v salonu, vyberme si koberec v podobné barvě.

Kategorie: