Obývací pokoj je místem odpočinku a práce. Pro architekta bylo velkou výzvou zapadnout do velké sbírky majitelů. Dřevěné police jsou velmi drahé, takže Ewa Naporowska navrhla v interiérech vzácný materiál - OSB lakované v rohoži. Suvenýr nad dveřmi - obraz zděděný od spisovatele Adolfa Rudnického.

Eklekticismus je v módě! V designu interiéru stojí za to kombinovat styly, míchat staré a nové věci, protože pak můžeme získat jedinečný efekt. Není to nic, co nemáte praxi. Bavte se nastavení dekorativních předmětů. Jejich výběr a způsob zobrazení vypráví příběh domácnosti. Také obohacuje atmosféru domu individuální skici, interiéry se sentimentálním prvkem jsou stále velmi módní.

Zdobení je poslední fází aranžování. Může to být stejně obtížné jako výběr stavebních materiálů. V eklektickém stylu, který je nyní vidět na blogech nebo Pinterestu, je důležité dovedně kombinovat staré věci, suvenýry s moderními dekoracemi. Vnitřní stylisté již léta tvrdí, že dobré dekorace jsou takové, které splňují následující podmínky: jsou pro nás důležité a vyvolávají dobré asociace, nejsou poškozeny a stále je můžeme zobrazovat, a co je důležité, spolu s dalšími objekty, tvoří harmonické složení. Rovněž stojí za zvážení, zda by důmyslné uspořádání obyčejných předmětů a dekorací nemohlo plnit konkrétní funkci v prostoru, např. Vytvořit pozadí pro kus nábytku, odklonit pozornost od neřízené části místnosti nebo jednoduše zdůraznit styl bytu.

Obr. agencjafree / living4media

Vintage nábytek je v ceně

Jedním z aktuálně podporovaných trendů interiéru je návrat nejen suvenýrů, ale také starého nábytku, který může přecházet z generace na generaci. Starý kus nábytku v moderním interiéru může být dekorace, ale je velmi důležité, aby byl dobře přizpůsoben celému uspořádání.

Lisovací materiály Rex

Jak si vybrat dekorace?

Bojíte se, že to bude vypadat jako náhodná sbírka? Najděte pro ně společného jmenovatele. Může to být styl, materiál, barva. Emoční poplatek také záleží - výběr může být kvůli potěšení s barvou oblázku. Nejnápadnější drobnosti zobrazené ve skupině mohou vytvořit dekorativní efekt. Chcete, aby kolekce vypadala promyšleně, dala jí rám. Co by to mohlo být? Podnos, velká kniha jako stojan, vitrína a dokonce i závěsné zrcadlo nebo obrázek. Malé předměty zase vypadají skvěle pod skleněnými odstíny.

Obr. agencjafree / living4media

Co stojí za to koupit?

Začněme s věcmi souvisejícími s výzdobou našeho bytu. Pokud je to moderní, stojí za to se rozhlédnout po věcech s modernistickým rodokmenem. Máte rádi stylově upravený nábytek? Hledejte klasický porcelán. Kombinace různých stylů jsou vítány, ale vyžadují více praxe.

Obr. agencjafree / living4media

Kde hledat

V online aukcích nebo online obchodech najdete spoustu historických předmětů. Od lamp, přes porcelán, po nábytek. Stojí za to se podívat na objekty, které jsou dobře fotografovány. Staré věci mají to, že se používaly, takže než klikneme na „koupit“, musíme vidět všechny trhliny, poškození nebo vyblednutí.

Nová sentimentalita. Interiérová móda se vrací s prvky minulosti. Jaké barvy budou fungovat ve stylu vintage?
Z potřeby tepla v bytě se vintage styl vrací do milosti v designu interiéru, což je negace minimalistických, téměř sterilních a chladných místností. Vyjádřením této touhy je móda pro dřevo ve zlatých nebo červených barvách - takže desky, ozdobné panely nebo obložení vyrobené z tohoto krásného přírodního materiálu se objevují nejen na podlaze, ale také na částech stěn a stropů. Charakteristické jsou také malby v odstínech hnědé, okrové, terakotové, olivově zelené nebo hořčičné žluté. Takovou barevnou paletu najdete mezi sbírkou keramických barev MAGNAT inspirovanou krásou drahých kamenů, díky níž vytvoříme mimořádně odolné nátěry odolné vůči skvrnám. Neabsorbují nečistoty a „obtížné“ skvrny, jsou také odolné vůči dezinfekčním prostředkům. Stojí za to sáhnout ke kořenům a výběru nábytku klasických designů, včetně těch z doby Polské lidové republiky, které nyní fascinují generaci mladých designérů. Správný výběr komponentů z něj učiní pokoj s duší, ale neodpoutaný od modernosti. Takový Vintagemix získává stále větší počet fanoušků.
Anna Szymaszek, Product PR Specialist ve společnosti FFiL Śnieżka SA

NEOPRAVENÝ NÁBYTEK, tj. Trend nesouladu: GALERIE

Kategorie: