Čistý vzduch, blízkost lesa, vysněná zahrada a interiéry zdobené vkusem a péčí o pohodu, dělají z Agatova domu oblíbené místo na světě.

Tvarujeme naše interiéry a pak nás utvářejí - pro Agatu se tato myšlenka W. Churchilla ukázala být dobrým heslem v procesu vytváření domu a navíc byla přesným proroctvím profesionální revoluce.

Když se Agata a Robert rozhodli před 12 lety postavit dům poblíž Varšavy, rozhodli se vytvořit ideální místo pro život pro sebe a své dcery. Děj, nutně mimo vyvedenou stopu, měl využívat prostor a blízkost lesa. Na list papíru nakreslili jednopatrový dům, který se z každé strany otevírá s velkými okny do zahrady, která zase vstupuje do obývacího pokoje přes terasu. Takto byl vytvořen nástin projektu, který byl poté, co byl vyvinut architektem, úspěšně dokončen do jednoho roku. Design interiéru pravděpodobně nikdy neskončí, protože paní domu má ráda změny a má spoustu nápadů.

Lidská ruka

Dřevo, kámen a lněné tkaniny vládnou. Majitelé se snaží vzdát všeho zpracovaného, masového. Agata tvrdí, že domácí výzdoba je trochu kolektivní práce: něco vymýšlí a
implementují talentovaní umělci. Existují také důležité položky od prarodičů a rodičů, zisky z veletrhů a bleších trhů (pouze roh a turisté jsou z IKEA). - Upřednostňujeme výběr věcí vyrobených ručně, s historií, bez štítků známých designérů. Najdeme krásu v nedokonalostech - říkají majitelé.

Zelená stezka

Zeleň, živá a ve formě dekorací, se stala leitmotivem domu. Cesta jím začíná a končí u vstupních dveří velkolepou tapetou se slavným tématem banánů - odvážným, ale úspěšným experimentem. - To, co se naučím od sebe, mi dává odvahu při realizaci projektů pro druhé - říká Agata, která díky svému vlastnímu domu v současné době dělá něco mnohem kreativnějšího než kariéra účetní - zařizuje interiéry. Účinky můžete vidět na Blog.takpoprostuwnetrza.pl.

Kategorie: