Jak vyzdobit malý byt? Uspořádání malého bytu nemusí být životní výzvou. Myslíte si, že bez ohledu na uspořádání je studio odsouzeno k úzkému, přeplněnému prostoru? Chyba! Představujeme design interiéru, který dokazuje, že správný design může zcela změnit malý byt, promyšleně využít dostupné místo a vytvořit prostorný, ale ženský a útulný hnízdo.

Na rozdíl od vzhledu může být malý byt pohodlný. Realizace ateliéru v souladu s designem a stylem Kinga Katus ukazuje, jak zařídit studio tak, aby bylo prostorné, estetické a ženské, moderní a funkční.

Zajišťujeme ženské studio: správa vesmíru

Jednou z hlavních podmínek pro vytvoření funkčního studia je maximální využití dostupného prostoru. Prezentovaný byt je pokoj ve vysoké budově - na stěnách visel spousta skříní a polic, což šetří místo na podlaze a vytváří spoustu úložného prostoru pro různé typy objektů. Ložnice spojená s obývacím pokojem byla oddělena od haly a kuchyně přepážkou, ve které je na jedné straně vestavěná skříň (pod ní je další úložná skříňka s krabičkami přizpůsobenými její velikosti) a na druhé police, což je další úspora prostoru. Kromě toho byly tímto způsobem vytvořeny dva prostory - prostor pro vaření, stravování a práci (úzká pracovní deska sloužící jako stůl přilepený ke straně kuchyňského koutu) a ložnice a relaxační prostor. Během dne slouží pohovka jako obyčejné křeslo, zatímco v noci funguje jako postel. Díky této úsporě místa má obývací pokoj ještě malý stolek na kolečkách, křeslo a komodu.

Zajistíme ženské studio: správné barvy

Dojem o prostornosti ve studiu je způsoben rovnoměrnými bílými stěnami a nábytkem - opticky zvětšují byt. Podrobnosti v pastelových barvách odrážejí charakter majitele a dávají ateliéru ženskost, zatímco dřevěná podlaha láme všudypřítomnou bílou, což činí byt ještě útulnějším. Designové doplňky zase dodávají bytu moderní charakter.

Kategorie: