Sony KDL-32WE610 WiFi 32 palcová TV

Nákup televize pouze zdánlivě je snadný úkol. Měli byste zvolit poutavé zařízení, které se snadno používá a má potřebné funkce, jako je například Smart TV. V současné době jsou populární větší a větší televizory, tj. 40-, 55- a 65-palcové. A co 32 palcový televizor koupit? Zkontrolujeme nejzajímavější levné 32palcové televizory.

32 palcová televize - to stačí?

Před 20 lety byly 32palcové televizory považovány za velké a nyní jsou menší obrazovky než některé počítačové monitory. Malý televizor je obvykle 40palcový model. V Polsku jsou nejoblíbenější obrazovky s úhlopříčkou 40 až 49 palců, ale stále více volíme obrazovky s úhlopříčkou 55 palců. Nejrychleji však rostou prodeje obrazovek 65 palců a větších. Je to kvůli lepší kvalitě obrazu, štíhlejší formě a samozřejmě atraktivnějším cenám. Naše interiéry se také mění. V minulosti jsme skryli televizi ve nástěnné jednotce, ale nyní ji umístíme na nízkou televizní skříňku nebo ji zavěsíme na zeď.

Nákup 32palcového televizoru je nyní nezbytností. Pokud nám to jen prostor nebo rozpočet dovolí, stojí za zvážení větší obrazovky. Nebojme se velkých úhlopříček, zejména proto, že často kupujeme 40palcový televizor za stejnou cenu a v některých případech levnější. Bude to také obrazovka s lepšími parametry, novější generace, s více možnostmi. Výrobci téměř přestali vyrábět nové série 32palcových televizorů, nenajdeme tam špičkové modely ani modely střední velikosti. Proto je hlavní výhodou 32palcového televizoru, že je levný.

Co nemůžeme najít v 32palcových televizorech? Zaprvé, na takovou úhlopříčku můžeme zapomenout na 4K TV. Nejčastěji mají 32palcové televizory rozlišení Full HD, ale existují i obrazovky s nižším rozlišením připraveným na HD. Nenajdeme také 120 Hz matice, což znamená, že nemůžeme počítat s velkou reprodukcí pohybu. Můžeme zapomenout na efekt HDR, širokou škálu barev a všechna další řešení, která ovlivňují kvalitu obrazu. Každopádně, s obrazovkou tak malou, jako je dnes, by bylo obtížné takové prvky vidět (museli bychom sedět s nosem na obrazovce!).

Než se tedy rozhodneme koupit 32-palcový FullHD televizor, přemýšlejme o tom, zda je lepší zvolit 40-43-palcovou obrazovku, nebo možná i větší. Nyní si koupíme slušnou 55palcovou 4K obrazovku s technologií Smart TV za méně než 2 000 PLN. Doporučená vzdálenost mezi pohovkou a 55palcovou obrazovkou je maximálně 2, 3 metru, v případě 40 palců je to pouze 1, 68 metru a 32 palců - 134 cm.

V mnoha 32palcových televizorech nenajdeme ani modul Wi-Fi. Pokud nám záleží na chytré televizi, možná místo nového nebo dražšího televizoru, kupme si další modul snap-in, jako je Xiaomi mibox, Google Chromecast nebo Apple TV (možná Blu-ray přehrávač s Wi-Fi, herní konzolí nebo jiným multimediálním zařízením).

32palcové televizory Toshiba

32W1733DG, televizor pro 699 PLN

Základní televizor Toshiba by nás neměl zklamat svým výkonem a kvalitou obrazu v této třídě zařízení.

Toshiba 32L3733DG WiFI FullHD, od přibližně 999 PLN

Za méně než 1000 PLN můžete mít 32palcový televizor s přístupem k Netflix a YouTube. To je dostatečné doporučení pro tento model.

32 palcový televizor Philips

Philips 32PDS5803 - Smart TV WiFi FullHD

Levný televizor s přístupem k oblíbeným video aplikacím. Zajímavá nabídka z hlediska ceny i možností.

Philips 32PFS6402 FullHD Android TV Smart TV

Android TV. Přestože operace systému na této obrazovce vyžaduje trpělivost, umožňuje přístup k mnoha různým aplikacím. Návrh pro lidi, kteří si jsou těchto výhod vědomi.

Philips 32PFS5863 FullHD - 32palcový televizor s reproduktorem Bluetooth

Neobvyklý televizor Philips díky reproduktoru pod televizorem. Díky tomu nabízí nejlepší zvuk, pokud jde o televizory této velikosti, zatímco reproduktor může pracovat nezávisle na televizoru. Skvělý nápad pro dětský pokoj nebo spiknutí.

Televizní reproduktory a zvukové panely - způsob, jak vytvořit dobrý zvuk

32palcové televizory od společnosti Samsung

SAMSUNG UE32N4002

Základní Samsung TV. Jeho výhodou je snadné použití, dobré zpracování. Jeden z nejlepších návrhů pro lidi, kteří chtějí televizi sledovat pozemní televizi. Ideální volba pro seniory.

SAMSUNG UE32M5522 FullHD WiFi Tizen

Televize, která má v mikro vydání „všechno“. Zde najdeme stabilní televizi Tzien Smart TV s přístupem k mnoha aplikacím VOD. Určitě návrh pro ty, kteří hledají špičkové řešení Smart TV, ale ve velikosti 32 palců.

32 palcový televizor Sony

Sony KDL-32WE610 WiFi

Zajímavý návrh pro ty, kteří hledají malou televizi, ale s přístupem k internetovým funkcím a kteří si cení především kvality obrazu. Toto je jedna z nejlepších 32palcových obrazovek, které lze dnes najít na trhu.

Sony KDL-32RE400

Jednoduchý televizor od společnosti Sony nabízející velmi pěkné barvy a vyznačující se skvělým zpracováním. Je však dražší než většina televizorů v této třídě.

32 palcový televizor LG

LG 32LK510B

Jednoduchý, levný televizor HD připravený společností LG. Je to zařízení pro lidi hledající malou obrazovku, kteří používají kabelovou televizi nebo pozemní televizi a očekávají slušnou kvalitu za nízkou cenu.

LG 32LK6100 Full HD Wi-Fi, webové OS

Televize s velmi intuitivním systémem Smart TV s přístupem k polským aplikacím. Důležité je, že nabízí rozlišení obrazu Full HD.

TV v obývacím pokoji

Kategorie: