Koutek mezi dvěma dvojčaty. Prostorná deska OSB vyrobená podle designu majitele slouží jako místo a prostorný úložný prostor. Stěny byly natřeny magnetickou a magnetickou barvou, na které architekti dávali poznámky a kontakty současným zákazníkům. Polštáře: Eichholtz, BoConcept; Přikrývka BoConcept, lehký věnec: Bavlněná kuličková světla

Mnoho lidí sní o pracovišti doma. Někteří pro potěšení ostatní kvůli své profesi. Místo pro práci doma vyžaduje dobrou organizaci, zejména pokud se používá pro práci a umístění v blízkosti vchodu do bytu. Podívejte se, jak místo pro práci doma zorganizovali architekti ze studia Superposition Architects!

Stále více profesionálních aktivit vám umožňuje pracovat doma . Domácí pracovníci s pracovištěm se zajímají zejména o nezávislé pracovníky, například architekty. To je případ dvojice architektů ze studia Superposition Architects. Při hledání bytu si architekti vybrali místa, kde lze oddělit jednotlivé interiéry jako místo pro práci . Uspěl jsem. Po dlouhém hledání našli podkroví, které sice vyžadovalo hodně práce, ale pro architekty to není problém. Díky tomu nemusejí pronajímat kancelář venku.

Stůl byl položen na zeď ze staré cihly, bíle natřené. V uspořádání ateliéru a bytu můžete vidět péči architektů o zachování a zobrazení podstaty starého činžovního domu.

Viz také: nápady domácí kanceláře

Místo práce: ateliér architektů

Místo pro práci doma, tj. Studio architektů, se skládá ze dvou samostatných místností oddělených výklenkem okna. Stěny výklenku byly natřeny černou magnetickou barvou. Obvykle najdeme poznámky, důležité informace a kontakty na stávající zákazníky. Ve výklenku organizovali majitelé útulný odpočinkový koutek, realizovaný podle svých představ. Sedadlo u okna je krabička z OSB, což je také prostorný úložný prostor. Naproti výklenku, mezi ateliéry, je malý stolek a televize - místo, které se během dne spojuje se světem. Pracoviště jsou jejich vlastní zrcadlové obrazy, jsou prakticky identicky uspořádány a vybaveny. Velkou výhodou místa pro práci v podkroví jsou střešní okna pronajímající spoustu denního světla, což je v povolání architekta značná záležitost.

Kategorie: